Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Amazon'daki BT olan yani attığım görselde ki 3.gamepad

@orhan yıldız sizin kargo durumu ne oldu hocam en son 3 Nisanda gümrükteymiş.
Senin mesaj görselini cevapla diyerek.
Soruyu @k0ca kafa sordum.
Ben tercihimi onun söylemine göre kullandım.

Aynı gün sipariş geçmişiz. Son durumda aynı bayramdan önce gelse tatilde D4 oynayacaktık yetişmedi.

Dosya Ekleri

• IMG_20240409_102322.jpg
    IMG_20240409_102322.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 44
Valla bende amazondan aldim 27 nisan'da gelir diyor. Hayirlisi :)
1712647818866.png

Linklerdeki ürünler arasında fark varmış. Sen Amazondakinde Hall Effec yok deyince Aliexpressten almıştık.
Amazon linkinde siyah veya beyazı seçince eski model yani hall effect olmayan çıkıyor.
Kırmızı ve mavide hall effect var sanırım.

Benim çift gamepad geldi.
Belchine satıcısından almıştım amazondan.
Yorumlar çok kötüydü fakat güvenlik bantı açılmamış sıfır tertemiz olarak geldi.
Hall effect varmı yokmu bilmiyorum.
Haber veren arkadaşa teşekkürler.
Son olarak 9. Nesil kullanan biri olarak kesinlikle Ultimate çok daha iyi.
Dock olsun daha sessiz tuşlar olsun hissiyat olsun daha iyi. Tekrar bir indirim yakalarsam 9. Nesili satıp buna geçeceğim bunları yeğenime almıştım.

Dosya Ekleri

• IMG_20240409_150642.jpg
    IMG_20240409_150642.jpg
    121,4 KB · Görüntüleme: 43
@Snowsatt
@FB YOKSAA ürün geldi. Yazılımı kurdum şimdi test süreci için bişiler yapalım mı?

Diablo4
F310 İle tak çalıştır oynuyordum.
Bunda kabloya bağladım vs yine kullanamıyorum. Nasıl çözeriz bunu?

Son düzenleme:
@Snowsatt
@FB YOKSAA ürün geldi. Yazılımı kurdum şimdi test süreci için bir şeyler yapalım mı?

Diablo4.
F310 ile tak çalıştır oynuyordum.
Bunda kabloya bağladım vs yine kullanamıyorum. Nasıl çözeriz bunu?

Öyle mi problemin ne olduğunu bilmiyorum ama belki bu videoda işe yarar bir şeyler vardır istersen bir bak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Nasıl oldu bilmiyorum ama. Çalışmaya başladı umarım sorun çıkarmaz bir daha. Gerek orjinalliği gerek kullanım kılavuzundaki vaatleri uyup uymadığını test etmemiz lazım şarjı kaç saat gidiyor ne kadar sürede şarj oluyor inceleme yazacak var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı