Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Nasıl oldu bilmiyorum ama. Çalışmaya başladı umarım sorun çıkarmaz bir daha. Gerek orijinalliği gerek kullanım kılavuzundaki vaatleri uyup uymadığını test etmemiz lazım şarjı kaç saat gidiyor ne kadar sürede şarj oluyor inceleme yazacak var mı?

Aynen öyle deneyip göreceğiz artisini eksiğini bir süre deneyimledikten sonra diğer kişileride bilgilendirmek başkaları içinde iyi olur diye düşünüyorum tekrardan hayırlı olsun iyi eğlenceler.

Amazondan alan arkadaşlar ile aliexpresten alanlar Şarj süresi farkını iyi test emeli. Ben beceremem birisi öncülük etsin. Titreşim kapalı test en adili olur.

@Snowsatt
@FB YOKSAA ürün geldi. Yazılımı kurdum şimdi test süreci için bir şeyler yapalım mı?

Diablo4.
F310 ile tak çalıştır oynuyordum.
Bunda kabloya bağladım vs yine kullanamıyorum. Nasıl çözeriz bunu?

Ürün geleli 2 gün oldu ve ürün orijinal yazılım güncellemesi yapıp uygulamasını indirdim hemen tanıdı ve kutusunda da hall effect olduğu belirtilmiş. Ben çantalı paketi aldım çantasıda geldi sıkıntısız ürünü beğendim oyunlarda da test ettim WWE 2K24, FC24 Mafia'da denedim.

Dosya Ekleri

• 11.jpg
    11.jpg
    122,3 KB · Görüntüleme: 17
  • 22.jpg
    22.jpg
    182,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 33.jpg
    33.jpg
    133,1 KB · Görüntüleme: 17
Ürün geleli 2 gün oldu ve ürün orijinal yazılım güncellemesi yapıp uygulamasını indirdim hemen tanıdı ve kutusunda da hall effect olduğu belirtilmiş. Ben çantalı paketi aldım çantasıda geldi sıkıntısız ürünü beğendim oyunlarda da test ettim WWE 2K24, FC24 Mafia'da denedim.
Aldığınız linki/satıcıyı yazar mısınız?

Şarjda kullanım süresi testi gelsin bilen birisi test etmeli. Amazon'daki ile AliExpress'deki şarj kullanımı süreleri farklı denilmişti.

Bu görselde 1.kolda 2.4 GHz ve wired olduğu belirtmiş ama bende Bluetooth ile bağlantıda mevcut üstte fotoğraf bıraktıkm 3 tane kutusundada yazıyor Android telefonda bağladım Bluetooth'la düzgün şekilde bağlandı dizilişide Xbox dizilişi.

1713470461451.png

Kullanım rahatlığı ve tasarımda Xbox'i gecebileceğini sanmiyorum ama bu fiyata alinabilir güzel duruyor.

Ayrıyeten bu gamepad Tierlist'te saçmalık arkadaş cidden listedeki bütün gamepadleri alıp denedi mi neye göre liste yapıldığı belli bile değil büyük ihtimalle popülerliğe göre sıralanmış.

Geri
Yukarı