8BitDo Ultimate Bluetooth vs 8BitDo Ultimate C 2.4G Wireless vs Xbox 9. Gen

ozan ege

Femtopat
Daha fazla  
Günde ortalama 1 2 saat kullanacağım, Bluetooth özelliğini kullanmayacağım USB ile bağlarım, elim büyük olduğu için nispeten büyük ve ergonomik yapıda bir gamepad olmasını isterim, şarj ömrü minimum 5-6 saat olursa çok iyi olur, uzun ömürlü olmasını ve malzeme olarak sağlam bir yapıya sahip olursa hoş olur, rekabetçi oyunlar oynamayacağım klasik hikaye oyunları oynayacağım. Sizce hangisini almalıyım?

Ben tam tersi diye hatırlıyorum. O ürün güzel de.

Kendisi SSS tier de yer alıyor.

Ultimate C 2.4G'nin bu saydığım diğer 2 gamepade göre ne farkı var fiyat olarak daha uygun eğer çok büyük bir fark yoksa bunu almayı düşünebilirim.

Kendisi SSS tier de yer alıyor.

Ultimate C 2.4g'nin bu saydığım diğer 2 gamepade göre ne farkı var fiyat olarak daha uygun eğer çok büyük bir fark yoksa bunu almayı düşünebilirim.

Ultimate C 2.4G'nin bu saydığım diğer 2 gamepade göre ne farkı var fiyat olarak daha uygun eğer çok büyük bir fark yoksa bunu almayı düşünebilirim.

Bütçenize bağlı. Ultimate Bluetooth C çok güzel bir ürün atmış olduğum liste de görmüşsündür zaten bütçen yetiyorsa onu al yoksa Ultimate C 2.4G alabilirsin.

Bana sorarsan aradaki farka değer.

Bütçenize bağlı. Ultimate Bluetooth C çok güzel bir ürün atmış olduğum liste de görmüşsündür zaten bütçen yetiyorsa onu al yoksa Ultimate C 2.4G alabilirsin.

Bana sorarsan aradaki farka değer.

Açıkçası bütçe kesin değil babama ne kadar çok yalvarırsam bütçe o kadar artıyor bizde:) bildiğim kadarıyla Bluetooth özelliği var bu gamepadde artı olarak şarj dockuyla birlikte geliyor. Tasarımını sevdim açıkçası fakat izlediğim birkaç videoda ergonomik olarak sıkıntılı olduğu söylendi ondan biraz çekindim almaya. Malum ellerim biraz büyük olduğu için bileğimi acıtmayacak elime tam oturacak bir gamepad istiyorum.

Açıkçası bütçe kesin değil babama ne kadar çok yalvarırsam bütçe o kadar artıyor bizde:) bildiğim kadarıyla Bluetooth özelliği var bu gamepadde artı olarak şarj dockuyla birlikte geliyor. Tasarımını sevdim açıkçası fakat izlediğim birkaç videoda ergonomik olarak sıkıntılı olduğu söylendi ondan biraz çekindim almaya. Malum ellerim biraz büyük olduğu için bileğimi acıtmayacak elime tam oturacak bir gamepad istiyorum.

Ultimate Bluetooth malzeme ve tuş kalitesi olarak çok iyi bir üründür elinize tam oturacağını düşünüyorum zorlayabildiğiniz kadar zorlayın. Olmadı Ultimate C 2.4G alırsınız.

Geri
Yukarı