8BitDo Ultimate BT vs Ultimate 2.4G Hall effect versiyon

Sylon

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ultimate BT modeli Amazon'dan 2250 TL gibi bir fiyata geliyor. 2.4G'nin yeni hall effectli versiyonu AliExpress üzerinden 2000 TL'ye geliyor. Yurt dışından hiç alışveriş yapmadım ama Amazon'a güveniyorum. AliExpress'teki 2.4G model almaya değer mi ve güvenilir mi sizce?
Aliexpress
Amazon

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultimate BT modeli Amazon'dan 2250 TL gibi bir fiyata geliyor. 2.4G'nin yeni hall effectli versiyonu AliExpress üzerinden 2000 TL'ye geliyor. Yurt dışından hiç alışveriş yapmadım ama Amazon'a güveniyorum. AliExpress'teki 2.4G model almaya değer mi ve güvenilir mi sizce?
Aliexpress
Amazon

Amazon'dakini alın geçin işte onda 2.4Ghz aparatı da çıkıyor içinden.

Yani hem BT, hem kablolu hem 2.4Ghz olarak kullanabiliyorsunuz.

Ürün resimlerinde de zaten 2.4Ghz aparatı görülebilir. Yorumlarda da değinilmiş hem BT hem 2.4Ghz ile çalıştığına.

Aliexpress
Amazon

BT modeli Switch style bu arada. Half effect olan X-input ve D-input iken BT olan Bluetooth ve 2.4G olması lazım. Ayrıca half effect olan 15 saat şarj süresine sahipken BT olan 22 saat şarj süresine sahip. Switch sahibi isen amazondakini al. Ben aliexpress'tekini tercih ederdim.

Zaten aliexpress olan linkte ne gibi farkları olduğu yazıyor. Seçim size ait.

Başka konuda bu karışıklılığa net bir şekilde değinmiştim. Amazondakinde de half effect mevcut. Özellikle araştırdım. Hatta şunu söyleyeyim, amazondaki ürün en son çıkardıkları ürün. Aliexpress üzerinde de satışı mevcut ve bahsettiğiniz üründen 1k daha pahalı neredeyse.

Amazon'dan sipariş verdim gelince elimden geldiğince biri inceleme yazmayı düşünüyorum forumda bu gamepad ile alakalı çok konu var belki alacakalara yardımcı olur.

Geri
Yukarı