8BitDo Ultimate C 2.4G Wireless Controller alınır mı?

Pantheonss

Femtopat
Merhaba, Samsung A52s 5G kullanıyorum. Telefonumda PSP ve PS2 oyunları oynamaya başladım. Gamepad alınır mı? Çünkü PSP oyunlarının tuş dizilimi farklı. 8BitDo Ultimate C 2.4G Wireless Controller satın almayı düşünüyorum. Sizce iyi midir veya önerebileceğiniz başka gamepadlar var mı?

1709516804247.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ürün Amazon yurt dışı düşünürsen, Prime ile 1.179 TL'ye geliyor. Ben de almayı düşünmüştüm ama bu fiyata lila var. Benim çocuk erkek ve pembe ve tonlarına sinir oluyor😀
Ürün Prime.

Aynı ürün Amazon yurt dışı düşünürsen, Prime ile 1.179 TL'ye geliyor. Ben de almayı düşünmüştüm ama bu fiyata lila var. Benim çocuk erkek ve pembe ve tonlarına sinir oluyor😀
Ürün Prime.
Banggood'da var hocam yeşil rengi. Vergi dahil fiyat, 1.200 TL yeni kullanıcı çekiyle.

Merhaba, Samsung A52s 5G kullanıyorum. Telefonumda PSP ve PS2 oyunları oynamaya başladım. Gamepad alınır mı? Çünkü PSP oyunlarının tuş dizilimi farklı. 8BitDo Ultimate C 2.4G Wireless Controller satın almayı düşünüyorum. Sizce iyi midir veya önerebileceğiniz başka gamepadlar var mı?

Eki Görüntüle 2132341
İyi ürün evet.

Daha iyi falan değil. 8BitDo Ultimate Bluetooth, Analogları hall effect. Manyetik analog gibi bir şey, ölü bölge olmuyor onlarda da. Kalite olarak da çok daha üstün 9. Nesilden.
Aynı mesajı kopyalayıp buraya yazmışsınız. Her konuya aynı mesajı mı yazıyorsunuz? Gamepad'in fanboyluğunu yapanı ilk defa görüyorum.

Aynı mesajı kopyalayıp buraya yazmışsınız. Her konuya aynı mesajı mı yazıyorsunuz? Gamepad'in fanboyluğunu yapanı ilk defa görüyorum.

Fanboy falan değilim, kopyala yapıştır da yapmıyorum. İyi günler.

Fanboy falan değilim, kopyala yapıştır da yapmıyorum. İyi günler.
Adamın biri kafasına göre tier list yapmış ona dayanarak mı söylüyorsun yani?

Geri
Yukarı