8BitDo Ultimate C alınır mı?

r3gedit

Picopat
Yer
İstanbul
Herkese merhaba. Gamepad almayı uzun zamandır düşünüyordum ve bu gamepad ilgimi çok çekti. Sizce bu gamepad alınır mı? Nasıl şarj oluyor? Sadece kablolu olarak mı kullanılabiliyor ve hangi siteden alınmalıdır? Bu sorulara cevap alırsam çok mutlu olurum. Herkese şimdiden teşekkürler.

Alınır. Kablolu ve kablosuz modelleri mevcut. Banggodda kullanıcı indirimi ile 1000 TL'ye düşüyordu. Başka bir yerdede 1000 TL idi ama unuttum :(.

Hocam Banggodda neden wired versiyonu wirelessa göre daha pahalı? Bir de Wireless alırsam yanında aparat gelecek mi çünkü bende ekstradan bir Bluetooth desteği yok. Ama aparatla beraber gelirse kullanabilirim

Pahalı olmasının sebebini bilmiyorum. Aparat konusuna gelecek olursam. 2 şekilde bağlayabiliyorsunuz. Ya Bluetooth ile. Ya da USB ile. Bilgisayarınızda Bluetooth yok ise USB ile bağlayabilirsiniz. Kablolu olmasına takıntılı iseniz kablolu alın. Ama kablosuz model çok daha iyi.

Dongle ile geliyor. Ben sipariş ettim pazar günü.
Hocam Banggodda neden wired versiyonu wirelessa göre daha pahalı ? Bir de wireless alırsam yanında aparat gelecek mi çünkü bende ekstradan bir bluetooth desteği yok. Ama aparatla beraber gelirse kullanabilirim

Pahalı olmasının sebebini bilmiyorum. Aparat konusuna gelecek olursam. 2 şekilde bağlayabiliyorsunuz. Ya Bluetooth ile. Ya da USB ile. Bilgisayarınızda Bluetooth yok ise USB ile bağlayabilirsiniz. Kablolu olmasına takıntılı iseniz kablolu alın. Ama kablosuz model çok daha iyi.
Hocam kablosuzda bluetooth desteği mi varmış ?

Yeni konular

Geri
Yukarı