8BitDo Ultimate C alınır mı?

Hocam en ucuz ve güvenilir nerden verilir? Hangi rengini aldınız?
IMG_20231127_154354.jpg

Bunun bluetooth desteği olduğundan eminsiniz değil mi ? Ben öyle bir şeye denk gelmemiştim. 1000tl'ye ise yeni kullanıcı indirimi ve davet kodu linkini rastgele bir yere atarak aldım.

Yani ben Wireless modelini alırsam dongle ile gelecek ve Bluetooth desteği olmamasına rağmen kullanabilecek miyim? İyimiş. Ayrıca ben kolu nasıl şarj edebilirim?

Bildiğiniz Type-C kablosu ile hocam. USB ile bilgisayarınıza takıp kullanabileceksiniz. Taktığınız gibi ilk yapmanız gereken 8BitDo'nun sitesinden sürücüleri kurmak olsun.

Bunun Bluetooth desteği olduğundan eminsiniz değil mi?

Hocam Bluetooth desteği olmasa telefon ve tabletlerde nasıl kullanılabilecekti? OTG falan hariç.

Bildiğiniz Type-C kablosu ile hocam. USB ile bilgisayarınıza takıp kullanabileceksiniz. Taktığınız gibi ilk yapmanız gereken 8BitDo'nun sitesinden sürücüleri kurmak olsun.
8bitdo ultimate c wireless driver desteği yok. Şarj dock'u olan versiyonun var.

Hocam Bluetooth desteği olmasa telefon ve tabletlerde nasıl kullanılabilecekti? OTG falan hariç.
Hocam peki bunu nasıl şarj edicez dock ile falan mı ?

Arkadaşlar ürün Bluetooth falan değil, 2.4GHz aparat ile Wireless sadece. Bluetooth yazanları raporlayasım geliyor vallahi yanlış bilgiden. Ama yapmayacağım.

Eki Görüntüle 2035844

Hocam yapmayın :D. 8BitDo'nun bazı modellerinde vardı bunda da vardır diye düşünmüştüm :(. Ama telefon ve tablete nasıl bağlanıyor hocam?

Geri
Yukarı