8BitDo Ultimate C Bluetooth modeli bilgisayarda kablosuz bir şekilde nasıl kullanılır?

Vagabond7

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık bir ay kadar önce 8BitDo Ultimate C Bluetooth modelini satın aldım. Satın aldığımda fark etmemiştim ancak ürün sadece Nintendo Switch ile uyumluymuş. Ben de ürünü bilgisayarda oyun oynamak için almıştım fakat kablolu bir şekilde oynamak zorunda kalıyorum. Bir çözüm yolu var mıdır?

Yaklaşık bir ay kadar önce 8BitDo Ultimate C Bluetooth modelini satın aldım. Satın aldığımda fark etmemiştim ancak ürün sadece Nintendo Switch ile uyumluymuş. Ben de ürünü bilgisayarda oyun oynamak için almıştım fakat kablolu bir şekilde oynamak zorunda kalıyorum. Bir çözüm yolu var mıdır?

Tam olarak hangi modeli aldınız link paylaşır mısınız? İçinden 2.4Ghz USB adaptör çıkmadı mı?

Tam olarak hangi modeli aldınız link paylaşır mısınız? İçinden 2.4GHz USB adaptör çıkmadı mı?

Hocam Bluetooth modelinin içinden 2.4G adaptör çıkmıyor. Elime doğru ürün ulaştı yani.

Bluetooth alıcı almanız lazım. Başka bir şekilde kablosuz bağlayamazsınız bilgisayara.

Teşekkür ederim.

Bluetooth alıcı almanız lazım. Başka bir şekilde kablosuz bağlayamazsınız bilgisayara.

Hocam hangi alıcıyı almalıyım? 1 ve 2 diye iki farklı versiyonu var sanırım.

Son düzenleme:
Hocam Bluetooth modelinin içinden 2.4G adaptör çıkmıyor. Elime doğru ürün ulaştı yani.

Teşekkür ederim.

Hocam hangi alıcıyı almalıyım? 1 ve 2 diye iki farklı versiyonu var sanırım.

Hayır bazılarından çıkıyor o yüzden sordum. Siz ucuz olan 1000-1200 TL'ye olandan aldınız o zaman.

Geri
Yukarı