8BitDo Ultimate C nasıldır?

twifel

Hectopat
5 dakika önce Amazon'dan 8BitDo Ultimate C marka gamepad sipariş ettim. Araştırdım herkesin MSI yerine bu kolu önerdiğini gördüm toplam 1.378,62 TL'ye sipariş etmiş oldum. Pişman olur muyum sıkıntı çıkarır mı? AliExpress'ten Xbox kolu bulmuştum bununla aynı fiyata ama orijinal olup olmadığını çözemediğim için bunu sipariş ettim hoşuma gitti şahsen. Sizin fikirlerinizi almak isterim.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-05_184617412.png
    resim_2024-05-05_184617412.png
    268,4 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
5 dakika önce Amazon'dan 8BitDo Ultimate C marka gamepad sipariş ettim. Araştırdım herkesin MSI yerine bu kolu önerdiğini gördüm toplam 1.378,62 TL'ye sipariş etmiş oldum. Pişman olur muyum sıkıntı çıkarır mı? AliExpress'ten Xbox kolu bulmuştum bununla aynı fiyata ama orijinal olup olmadığını çözemediğim için bunu sipariş ettim hoşuma gitti şahsen. Sizin fikirlerinizi almak isterim.
O bütçeye göre alınabilecek en iyi 2 koldan birini almışsınız pişman olmazsınız.

Aynı bütçeye alınabilecek başka bir kol daha atıyorum. İsteyen arkadaşlar bu kolu da inceleyebilir.

MSI GC20'ye ya da GC30'a kıyasla çok iyi bir tercih yapmışsın. Sağlam donanımlı, kaliteli bir cihazdır. Ayrıca MSI GC30'u kullanma imkanım oldu, kesinlikle Ultimate C'nin yanına yaklaşabilecek bir cihaz değil. Tek başına plastiğinden bile hissediliyor. Tabi GC30 çok daha ucuza satılıyor olsaydı fikrim değişebilirdi.

Aynı satıcıdan 8BitDo Ultimate Bluetooth sipariş ettim. 15 günde sorunsuz bir şekilde elime ulaştı ürün. Bir şey sormak istersen yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı