8BitDo Ultimate C vs Xbox 9. nesil

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
1600 TL fiyatında, N11 üzerinde buldum. Sizce bunu mu, yoksa Xbox 9. nesili mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1600 TL fiyatında, N11 üzerinde buldum. Sizce bunu mu, yoksa Xbox 9. nesili mi almalıyım?

CBTX neymiş hocam, 8BitDo alacaksanız doğrudan 8BitDo markasıyla satılanlardan alın.

Bu ikisi arasından kalite olarak Xbox 9.Nesil açık ara önde.

Xbox 9.Nesil'in rakibi olan 8BitDo modelinin adı 8BitDo Ultimate Bluetooth olarak geçiyor ve şarj dockuyla beraber satılan paketleri 2100-2200 gibi fiyatlara alınabiliyor.

Şuradan alabilirsiniz 8BitDo Ultimate Bluetooth modelini.

8bitdo Ultimate Bluetooth & 2.4 g oyun istasyonu, şarj istasyonlu, 22 oyun saati, kablosuz anahtar, oyun kumandası, USB kablosu, Switch ve Windows için oyun pedi (kırmızı) Amazon.com.tr

bildiğim kadarıyla içinden şarj dockuyla beraber 2.4 USB adaptör de çıkıyor. Yani hem bluetooth, hem kablolu hem de 2.4Ghz USB adaptörlü olmak üzere 3 farklı metodla da kullanabilirsiniz.

Alacaksan buradan al bence.
@Kaan Diktaş 8BitDo Ultimate BT mi yoksa 8BitDo Ultimate C modeli mi Xbox 9.nesile denk?

@Kaan Diktaş 8BitDo Ultimate BT mi yoksa 8BitDo Ultimate C modeli mi Xbox 9.nesile denk?

Ultimate C'nin Xbox 9.Nesil'e denk olma ihtimali yok, sadece USB adaptörle çalışıyor bluetooth yok. Mesela USB adaptörü takamadığınız ya da desteklemeyen tablet telefonlarda bluetooth desteği olmadığı için C olanı kablosuz olarak kullanamazsınız.

Ultimate Bluetooth ile Xbox 9.Nesil birbirinin rakibi olan modeller.

Ultimate Bluetooth 9.nesil ile denk. Ama Ultimate daha fazla artısı bulunuyor. Ultimate C karşılaştırlamaz bu modellerle. Bir alt segment kalır.

Geri
Yukarı