8BitDo Ultimate mi 8BitDo Ultimate C mi?

Gamepad cihaza (pc/telefon) bağlıyken + ve - tuşlarına aynı anda basılı tutuyorsun. 2 kez titreşirse açılmıştır, 1 kez titreşirse kapanmıştır.

Ben hep açık kullanıyorum, şu ana kadar zararını görmedim. Yoktur da büyük ihtimal.

Gamepap'i kapatıp açsanızda öncekinde mod açıksa mod yine açık kalıyor. Tekrar tekrar açmaya gerek yok yani, bellekte kayıtlı kalıyor.
+ ve - tuş ne hocam kusura bakmayın :)

+ ve - tuş ne hocam kusura bakmayın :)
Start ve pause tuşları.
Screenshot_2024-03-18-07-37-20-305_com.microsoft.emmx-edit.jpg

Bu ikisine aynı anda basıyorsunuz.

@BGSGP İşe yaradi hocam, en ufak tepkiyi bile iletiyor. Keşke daha önceden açsaymışım.
Kullanım klavuzunda yazıyordu. Kullanım klavuzunun önemi ;)
kullanım klavuzunu aldığım gibi atmıştım, aldıktan birkaç gün sonra forumda gördüm bende :D

Kullanım klavuzunda yazıyordu. Kullanım klavuzunun önemi ;)
kullanım klavuzunu aldığım gibi atmıştım, aldıktan birkaç gün sonra forumda gördüm bende :D
Hocam deadzone ile ilgili ibare göremedim.ben kılavuzda, sadece turbo fonskiyon atama vardı. (Tuş spamı)

Hocam deadzone ile ilgili ibare göremedim. Ben kılavuzda, sadece Turbo fonskiyon atama vardı. (tuş spamı)

@BGSGP
Hocam selam Banggood'dan almayı düşünüyorum ben de daha ucuz bir site yoksa lakin Bluetooth ve USB'li model arasında kaldım. Bluetooth olan daha ucuz satıcının çok satışı olmadığından da olabilir. Hangisini almalıyım?
USB'li.

Bluetooth.

@BGSGP
Hocam selam Banggood'dan almayı düşünüyorum ben de daha ucuz bir site yoksa lakin Bluetooth ve USB'li model arasında kaldım. Bluetooth olan daha ucuz satıcının çok satışı olmadığından da olabilir. Hangisini almalıyım?
USB'li.

Bluetooth.

Size bağlı hocam. PC'den ve telefona nano alıcıyı bağlayıp oynarım diyorsanız 2.4gHz alın. Nano alıcı bağlamadan oynamak istiyorsanız bluetooth alın. Ama bluetooth genellikle daha kötü olabiliyor (gecikme, doğruluğun tam olmaması vb.)

Bluetooth olan size uygun geliyorsa onu alın. 2.4gHz uygun geliyorsa onu alın. Bluetooth ile 2.4gHz arasındaki farkı araştırmanızı öneririm almadan önce. (Bluetooth modelde kutu içinde nano alıcı çıkmıyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı