8BitDo Ultimate vs Xbox 9. nesil

Arda4884

Femtopat
Daha fazla  
Amazon'dan PC ve TV de oynamak için gamepad alacağım. Aklımda iki model var 8BitDo Ultimate, şu anda Amazon'da 2.200 TL. Ki Xbox koluna göre bazı avantajları olduğu söyleniyor. Xbox 9.nesil Controller yine Amazon'da 2.500 TL gibi bir fiyat. Hangisini önerirsiniz?

Ben 9. nesil aldım pişmanım çok masraflı ve drift yapıyor, 8BitDo al geç.

Amazon'dan PC ve TV de oynamak için gamepad alacağım. Aklımda iki model var 8BitDo Ultimate, şu anda Amazon'da 2.200 TL. Ki Xbox koluna göre bazı avantajları olduğu söyleniyor. Xbox 9.nesil Controller yine Amazon'da 2.500 TL gibi bir fiyat. Hangisini önerirsiniz?

8BitDo olan daha avantajlı gibi.

Herkes bu iki modeli karşılaştırıp duruyor. PC aldıktan sonra ikisinin de mor olan versiyonları ileride almayı düşünüyorum. Belki rehber benzeri bir şey yaparım.

8BitDo olan daha avantajlı gibi.

Herkes bu iki modeli karşılaştırıp duruyor. PC aldıktan sonra ikisinin de mor olan versiyonları ileride almayı düşünüyorum. Belki rehber benzeri bir şey yaparım.
tavsiyeler üzerine 8bitdo ultimate aldım ben de 30 nisanda geliyor bakalım

Ben de çok aradayım nedense 8BitDo Türkçe incelemesi çok az standı vs daha hoşuma gitti Xbox'dan. Amazon'da aynı linkte bana 2450 fiyat çıkıyor sizde 2200 nasıl oluyor.

Geri
Yukarı