8BitDo vs MSI GC20 V2

Arkadaşlar kusura bakmayın yazamadım. Başka konuda 1200 TL'lik gamepad önerisi isteniyordu ve 8BitDo Ultimate C gamepad önerildi. Onun üzerine bu konunun başındaki mesajı yazdım. Fakat moderatör arkadaş bunun için yeni konu açılmasının uygun olduğunu gördü üstüne de 1 saat ceza verdi, o yüzden yazamadım.

Şu anda Ultimate C'den daha iyi bir kol bulamadım ben de bu bütçelerde. Başka öneriniz var ise ona da açığım.

Arkadaşlar kusura bakmayın yazamadım. Başka konuda 1200 TL'lik gamepad önerisi isteniyordu ve 8BitDo Ultimate C gamepad önerildi. Ben de o konuya bu konunun başındaki mesajı yazdım. Fakat moderatör arkadaş bunun için yeni konu açılmasının uygun olduğunu gördü üstüne de 1 saat ceza verdi, o yüzden yazamadım.

Şu anda Ultimate C'den daha iyi bir kol bulamadım ben de bu bütçelerde. Başka öneriniz var ise ona da açığım.

Başka bir öneri yok bütçe 2200 olana kadar hocam. Olursa Ultimate Bluetooth öneririm.

Şahsi olarak kullanıyorum Ultimate C. Sorularınız var ise alabilirim.

Hocam sadece Forza oynamak için istiyorum. Trigger tuşlarında ölü bölge durumu nasıldır? Basışı yumuşak mıdır? Malzeme kalitesi nasıldır?

Ölü bölge durumu şu an bende %8-10 arası gidip geliyor. Malzeme kalitesi olarak çok iyi diyebilirim şaşırtacak seviye de bu paraya. Basışı yumuşak.

Hocam peki düşük ölü bölge % kaç olur, bilginiz var mı? % 8-10 yüksek mi? Kendimi kaptırınca en ufak yüzde bile lazım oluyor oynarken. :D

Ölü bölge durumu şu an bende %8-10 arası gidip geliyor. Malzeme kalitesi olarak çok iyi diyebilirim şaşırtacak seviye de bu paraya. Basışı yumuşak.

Sizde o kadar yüksek mi hocam? Bir de + ve - tuşlarına basılı tutunca daha düşük Dead zone alıyorsunuz. Denediniz mi? Bende en son 2% civarıydı.

Hocam peki düşük ölü bölge % kaç olur, bilginiz var mı? % 8-10 yüksek mi? Kendimi kaptırınca en ufak yüzde bile lazım oluyor oynarken. :D

%8-%10 bu fiyattaki bir kol için hiçbir şey. Hissetmezsiniz oyun esnasında. Resident Evil Village bitirdim hissetmedim.

Sizde o kadar yüksek mi hocam? Bir de + ve - tuşlarına basılı tutunca daha düşük Dead zone alıyorsunuz. Denediniz mi?

Hayır onu denemedim. Deneyeyim.

%8-%10 bu fiyattaki bir kol için hiçbir şey. Hissetmezsiniz oyun esnasında. Resident Evil Village bitirdim hissetmedim.

Kol iki defa titrerse aktif, bir kez titrerse deaktif oluyor hocam.

Kol iki defa titrerse aktif, bir kez titrerse deaktif oluyor hocam.

%5-%7 arası. Mod kapalı iken %8-%10 arası testlerde şu an.

Bu arada alacaksanız Banggood üzerinde yeşilin stoğu yok. Morunu alın.

SteelSeries Stratus Plus nasıldır hocam, 8BitDo yine daha iyi midir? Onda da Hall Effect falan var.

Ultimate C alırsam Amazon üzerinden almayı düşünüyorum, 1350 TL'ye geliyor şu an lila olanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı