9.000 TL laptop önerisi

Bu siteye inanmayın ayrıca hocam, böyle karşılaştırma yapılmaz. AMD her yeni driver güncellemesinde bu kartın performansını arttırıyor. Son güncelleme ile 1660 Ti/ 60W RTX 3050 gücüne denk oldu bu kart.
Arkadaşın attığı MSI laptopun aynı modelini ben kullanıyorum bu arada, sorun varsa sorabilirsin.

Tamamdır hocam ^^. Daha kolay özelleştirilebilir olduğu için gönderdiğiniz slayer modeline yönelmeyi düşünüyorum.

Slayer modelinin son 22 saati ve stokta son 2 ürünü kalmış bu arada, bilginiz olsun.

Kart limiti vs dolayı en erken sonraki gün alabiliyorum hocam. Bahsettiğimiz süre dolduktan sonra.

Bütçeyi birazcık daha aşarak şu modeli buldum, bu nasıldır hocam?

Kart limiti vs dolayı en erken sonraki gün alabiliyorum hocam. Bahsettiğimiz süre dolduktan sonra.

Bütçeyi birazcık daha aşarak şu modeli buldum, bu nasıldır hocam?
Attığınız laptopu zaten ben atmıştım, iyi bir model. Alınabilir. + 8 GB RAM takviyesi ile cillop gibi olur.

Pardon, diğeri ile karıştırdım o halde 😅
Çok teşekkürler ^^. Bi aksilik çıkmaz ise yarın alıyorum.
Hocam bende hc model var. Güle güle kullanın :) Bu arada Samsung ile uyumlu ram alabilirseniz iyi olur. Bütçe sıkıntısı olmaz ise ben olsam iki tane aynı model ram alıp Samsung'u satardım.

Son düzenleme:
Geçtiğmiz hafta sonu @Prism hocamın attığı modeli 10.191TL'ye aldım. Bugün kargoya verildi, sabırsızlıkla bekliyorum ürünü 😅

Hocam bende hc model var. Güle güle kullanın :) bu arada Samsung ile uyumlu RAM alabilirseniz iyi olur. Bütçe sıkıntısı olmaz ise ben olsam iki tane aynı model RAM alıp Samsung'u satardım.

Garanti başlatmak için servisi arama gibi bir durum var mı hocam?

Geri
Yukarı