9.000 TL'ye laptop tavsiyesi

Bütçe
9.000
Tek kanal 16 var hocam, şahsen ROG'dan vazgeçmem çünkü kalite farkı bariz.

Teşekkürler ayın 11'inde alacağım. Uzun uzun araştırırım. Belki indirim falanda olur.
Ben de bundan önce Monster A7 v12.4.1 almayı düşünüyordum kimse önermedi senin de bunu bir araştırmanı tavsiye ederim.

Cevabın arada kaynamış pardon. Bende baktım kimse önermiyor. Bende vazgeçtim bu akşam Lenovo'ya karar vermişken şimdi de ASUS ROG aklımaa girdi.
Tek kanal 16 var hocam, şahsen ROG'dan vazgeçmem çünkü kalite farkı bariz.
Hocam birde bu asus rogun başka model öneriniz var mı? sanırım birden fazla modeli var. Direk bu siteden bu laptopu al dediğiniz bir yer var mı?
@Radeon RX 5500M hocam?

Son düzenleme:
Teşekkürler ayın 11'inde alacağım. Uzun uzun araştırırım. Belki indirim falanda olur.

Cevabın arada kaynamış pardon. Bende baktım kimse önermiyor. Bende vazgeçtim bu akşam Lenovo'ya karar vermişken şimdi de ASUS ROG aklımaa girdi.

Hocam bir de bu ASUS ROG'un başka model öneriniz var mı? Sanırım birden fazla modeli var. Direk bu siteden bu laptopu al dediğiniz bir yer var mı?
@Radeon RX 5500M hocam?

Bütçenize uygun başka bir modeli yok hocam.

Son düzenleme:
Sağ olun.

Hocam yarın ASUS'u alacağım. N11'den almayı düşünüyorum 200 lira falan daha ucuz. Sizce N11'den alacağımdan bir sıkıntı çıkar mı? Satıcısı aynı teknorya bilişim olarak geçiyor. @Radeon RX 5500M.

Sanmam hocam, laptopta sorun çıkarsa servisle muhatap olursunuz zaten.

Tamamdır hocam bilmediğim bir sorun çıkarsa sizi tekrar yorabilirim 😆😆

Hocam PC elime geçti. Şu anlık görüntüsü bayağı güzel metal kapak deniyordu tam anlayamadım metale çok benzemiyor gibi. Valorant'ta 94 dereceyi gördüm biraz fazla gibi geldi. Normal çalışırken 55 65 arası dereceler. Sizce bir sıkıntı çıkar mı 94 derece yazıyor ama dışarı çok da sıcaklık vermiyor. Valorant'ta 100 110 FPS veriyor ama bir 8 GB RAM daha takarsam bayağı artar gibi.

Hocam PC elime geçti. Şu anlık görüntüsü bayağı güzel metal kapak deniyordu tam anlayamadım metale çok benzemiyor gibi. Valorant'ta 94 dereceyi gördüm biraz fazla gibi geldi. Normal çalışırken 55 65 arası dereceler. Sizce bir sıkıntı çıkar mı 94 derece yazıyor ama dışarı çok da sıcaklık vermiyor. Valorant'ta 100 110 FPS veriyor ama bir 8 GB RAM daha takarsam bayağı artar gibi.
@Radeon RX 5500M

Son düzenleme:

@Radeon RX 5500M

Plastik hocam. Turbo fan açık mı?

Yol Turbo açık değildi sanırım. Metal kapak yazıyordu sanırım ondan sordum sıkıntı yokta. Turbo açarsam düşer gibi zaten bayağı az ses çılarıyor umarım bir ay sonra fan sesi falan artöaz ya da ısınmaz.

Turbosuz oyun oynamayın, hocam. Özellikle yaz aylarında. Ben kendi bilgisayarım Alpha 17'yi, kardeşime verdim. Turbo açık değilken 40 derece ortamda Forza oynamış. Haliyle macunlar eskidi değiştirmem lazım. Anlık 100 görüyor laptop. Turbo açık olsaydı muhtemelen bu kadar zarar görneyecekti. Macunun eskimesini engellemek içinde çok faydalı Turbo.

Turbosuz oyun oynamayın, hocam. Özellikle yaz aylarında. Ben kendi bilgisayarım Alpha 17'yi, kardeşime verdim. Turbo açık değilken 40 derece ortamda Forza oynamış. Haliyle macunlar eskidi değiştirmem lazım. Anlık 100 görüyor laptop. Turbo açık olsaydı muhtemelen bu kadar zarar görneyecekti. Macunun eskimesini engellemek içinde çok faydalı Turbo.

Hocam bu sıvı metal macun değiştirmek için servise mi göndermem gerek bir de ne sıklıkla değiştirmem gerek(Turbo moda dikkat edeceğim zaten ses çıkarmıyor bilgisayar o yüzden mutluyum)

Yeni konular

Geri
Yukarı