9-10 bin TL arası sistem önerisi

HopeEasternBlood

Femtopat
Merhabalar, ben özellikle oyun oynamak için bilgisayar almak istiyorum. Stajdan kazandığım paralar ile 9-10 bin TL arası bir bilgisayar almak istiyorum fakat sistem toplamayı bilmiyorum, bu fiyat aralığında sağlam diyebileceğiniz özellikle hazır sistemler varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben özellikle oyun oynamak için bilgisayar almak istiyorum. Stajdan kazandığım paralar ile 9-10 bin TL arası bir bilgisayar almak istiyorum fakat sistem toplamayı bilmiyorum, bu fiyat aralığında sağlam diyebileceğiniz özellikle hazır sistemler varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.
O bütçeye sağlam zor biraz.

İndirimleri kovalayarak 11 - 12 bin düzeyinde olan bilgisayarları 9 - 10 arasına alabilirsiniz. Kendiniz toplayabilirsiniz tabii bu dediğim. Onun dışında Technopad indirim köşesini takip edin derim. Ortalama fiyatı 15 bin lira olan bilgisayarı kısa süreli indirimle 9 bine vermişlerdi bir hafta kadar öncesinde.

Monitörü ikinci elden temiz 1920x1080, 60 Hz özellikte almaya bakın. 1000 TL civarında olur. Fare, klavye her türlü buluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı