9-10 bin TL arası sistem toplama

O halde 1TB Kingston SSD eklenmiş ve 800 TL 1000 TL arası daha ileri seviye bir anakart önerir misiniz? Sıfırdan sistemi yeniden son kez koyar mısınız? Ona göre bütçemi artırmaya çalışacağım? Ek olarak anakart PC'de nasıl bir etki yaratıyor ve genel diğer arkadaşlara soruyorum, bu PC'ye gidecek en uygun ince tuşlu laptop klavye ve direksiyon pedal vites seti nedir? Teşekkürler...

Hocam anladığım kadarıyla bütçenizi arttırdınız. Son bütçenizi söyler misiniz? Belki de dediklerinizi yapacağımıza ekran kartını yükseltip daha iyi performans alırsınız.

Hocam anladığım kadarıyla bütçenizi arttırdınız. Son bütçenizi söyler misiniz? Belki de dediklerinizi yapacağımıza ekran kartını yükseltip daha iyi performans alırsınız.

Açıkcası bütçemi artırdım ama anakart bence de zayıf ve 1TB SSD benim takıntım ayrıca daha dün akşam önerdiğiniz monitör de enfes ve ekran kartı gayet yeterli abartmaya gerek yok aslında bana anakartın ve ekran kartının işlevlerini tam olarak anlatsanız daha iyi bir sistem çıkarabiliriz, buna göre bir sistem yapsak daha iyi?

@orinafore
Şöyle açıklayayım. Anakartı ne kadar iyi alırsanız geleceğe o kadar iyi yatırım yapmış olursunuz :)

Ekran kartı oyun oynanacak sistemdeki en önemli parçadır bana göre. Hatta ben sistemleri ekran kartına göre dizerim. FPS'yi belirler ekran kartı :)

@orinafore
Şöyle açıklayayım. Anakartı ne kadar iyi alırsanız geleceğe o kadar iyi yatırım yapmış olursunuz :)

Ekran kartı oyun oynanacak sistemdeki en önemli parçadır bana göre. Hatta ben sistemleri ekran kartına göre dizerim. FPS'yi belirler ekran kartı :)

O halde Max bin TL'ye en optimum anakartı ve benim 1TB Kingston SSD'yi ekleyip bir daha sistemi dizseniz de kopyalayıp sepete atsam ve alsam? Ekran kartı bence yeterli RTS2060S sanırım son model?

Bence güzel. Kasanın içinde bulunan PSU'da iyi. Yeni seri gri etiket olanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı