9,5 TL'Lik Led Ampülün 20 TL'ye Satılması

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Az önce yaşadım. Evdeki tasarruflu ampullerden birini değiştirmem gerekti. Daha önce Hepsiburada'dan 9.5 TL ya da daha düşük bir fiyata 9.5W General Electric LED Ampul almıştım. Bugün CarrefourSA'da Philips 8.5W Led Ampulü 20 TL'ye görünce şok oldum. Üstelik aynı ampul şu an Hepsiburada'da 8.64 TL. Kargo ile yine daha ucuza denk geliyor. Aradaki fiyat farkı bana çok fazla geldi. Bunu şikayet etmeli miyim veya bu fark normal mi?

Son düzenleme:
Arada bulunan fiyat farkının en büyük sebebi yüzlerce fiziksel dükkan, depo ve çalışan sayısı olması olabilir. Bunun birde tüm şubelere nakli falan derken liste uzayıp gidiyor bundan kaynaklı olabilir veya ciddi anlamda kar ediyorlar.

Arada bulunan fiyat farkının en büyük sebebi yüzlerce fiziksel dükkan, depo ve çalışan sayısı olması olabilir. Bunun birde tüm şubelere nakli falan derken liste uzayıp gidiyor bundan kaynaklı olabilir veya ciddi anlamda kar ediyorlar.
Ben de öyle düşünüyorum ama nakliye konusunda kargodan daha ucuz olacağı kesin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı