9.500 TL laptop önerisi

Bu fiyatlarda kalacaksanız;

11000 tl;

bu laptop+ 8gb ram 11500 civarı yanlız ekran ips level;

12.500 çıkarım derseniz;

Bu paraya güzel sistem alırsın. Ben sana laptop önermicem. Ama şuan dikkat et alırken kırığı çıkığı var mı diye bak. Sonra kullanmaya başla bende böyle oldu. Kullandığım için garantiyi kabul etmediler. Dikkat et :)
Bana hazır sistem öner misiniz monitör dahil 8.5k ,
Aradığım özellikler:
-Fiyat performans olarak en iyisi olmasını ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğim bir bilgisayar olsun istiyorum.
-Oynayacağım oyunlar LoL, Valorant, CS:GO, en fazla PUBG ve GTA 5 olur. Özellikle LoL'de 150 FPS'den fazla almak istiyorum, hiç kasmadan oynamak istiyorum.
-Ağır oyunlar kesinlikle oynamayacağım, aynı anda en fazla bir oyun, Discord ve Google açık olur. Bu yüzden beni yarı yolda bırakmayacak PC istiyorum.
-Mümkün ise gün içerisinde uzun saatler kullanabileceğim, çok ses çıkarmayan, dayanaklı bir PC istiyorum. Ve mümkünse ısınma sorunu fazla olmasın <3

Bana hazır sistem öner misiniz monitör dahil 8.5k ,
Aradığım özellikler:
-Fiyat performans olarak en iyisi olmasını ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğim bir bilgisayar olsun istiyorum.
-Oynayacağım oyunlar LoL, Valorant, CS:GO, en fazla PUBG ve GTA 5 olur. Özellikle LoL'de 150 FPS'den fazla almak istiyorum, hiç kasmadan oynamak istiyorum.
-Ağır oyunlar kesinlikle oynamayacağım, aynı anda en fazla bir oyun, Discord ve Google açık olur. Bu yüzden beni yarı yolda bırakmayacak PC istiyorum.
-Mümkün ise gün içerisinde uzun saatler kullanabileceğim, çok ses çıkarmayan, dayanaklı bir PC istiyorum. Ve mümkünse ısınma sorunu fazla olmasın <3
Dostum ayrı bir konu açarsan daha çok yardımcı olunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı