9 bin TL Laptop Önerisi

Bütçe
9000
Çok çekirdek performansında arada küçümsenmeyecek bir var. Genelde Unity, Ae, Ps gibi uygulamalar kullanacağım.
İşlemci performansı olarak I7-10'a denk geliyor Ryzen 7 4K'lar gayet iyi en fazla 85-86 derece oldu bende RDR2 oynarken.
Hocam acelesi yoksa arada a4DDR 238xtr modeli indirime giriyor gerçekten çok iyi bir model tek sıkıntısı mux Switch.
Hocam düşer mi bunun fiyatı 11k falan görüyor gözlerim 😭
Site güvenilir mi? Ayrıca Türkiye garantisi var mı?
İ7-10 alıp alev almasından mı bahsedeyim, monster gibi bir markaya 10.4 k vermesinden mi bahsedeyim 9 k olan bütçeyi bir anda 10.4 k yapmandan mı bahsedeyim bilemedim şimdi.
Eklediğin bilgisayar gayet iyi ben de kullanıyorum aynısını sorunsuz ve güzel.
Acer kendini geliştirdi.
Hocam herhangi bir linux dağıtımında denediniz mi laptop'u ve ramlerin frekansı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok çekirdek performansında arada küçümsenmeyecek bir var. Genelde Unity, Ae, Ps gibi uygulamalar kullanacağım.

Hocam herhangi bir linux dağıtımında denediniz mi laptop'u ve ramlerin frekansı nedir?
Linuxde denemedim, ramler 3200 mhz Sk Hynix olarak geliyor. Ben de 8x1 lik olan modeli var. Ama kullandıkları ram aynı diye biliyorum. 3200 mhz olarak gelecektir size de.

Çok çekirdek performansında arada küçümsenmeyecek bir var. Genelde Unity, ae, PS gibi uygulamalar kullanacağım.

Hocam herhangi bir Linux dağıtımında denediniz mi Laptop'u ve RAM'lerin frekansı nedir?

Evet. Newegg güvenilir bir site. 1 yıl garanti veriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı