9 bin TL Laptop Önerisi

Bütçe
9000
Evet herhangi bir ekleme için garantiye gitmesi gerekiyor. Benimki de aynı sebepten dolayı garantide şu an. 8 gün oluyor, servis bedava takıp geri yolluyor o konuda bir sıkıntı çıkmaz. 16 GB olanlarda mı tek kanal acaba? 8x2 de olabilir ama emin değilim.
Evet 16x1 Takmışlar sebepsiz yere bir de ekran 60hz o da canımı sıkıyor ama ne kadar ekmek o kadar köfte :)

Evet 16x1 Takmışlar sebepsiz yere bir de ekran 60hz o da canımı sıkıyor ama ne kadar ekmek o kadar köfte :)
Ekran 60 hz mi, benim modelimde 144 dü. O kötü olmuş açıkcası 60 hz ekran verilem bütçeye göre biraz yetersiz gibi. Ama işlemci gücü ve programlar için 60 hz şimdilik yetebilir.

Ekran 60 hz mi, benim modelimde 144 dü. O kötü olmuş açıkcası 60 hz ekran verilem bütçeye göre biraz yetersiz gibi. Ama işlemci gücü ve programlar için 60 hz şimdilik yetebilir.
Evet aynı cihazın 8 gb lık versiyonu 144hz 16gb lık versiyonu 60hz.
Ekran kartıda değişik miş 8gb lik olan düz 1650. Mecbur 60hz alıcam artık.

Evet aynı cihazın 8 gb lık versiyonu 144hz 16gb lık versiyonu 60hz.
Ekran kartıda değişik miş 8gb lik olan düz 1650. Mecbur 60hz alıcam artık.
Biraz değişikmiş o ben 8 gb modeli aldım 144 hzydi. Zaten programlarla falan uğraşıyorsunuz, 60 hz yeterlidir sanırım. Şimdiden hayırlı olsun hocam, acer teknik destek olur servisi olur herhangi bir sorun için konuyu tekrar açabilirsiniz. Sizin adınıza gerçekten sevindim iyi kullanımlar 😄

Biraz değişikmiş o ben 8 gb modeli aldım 144 hzydi. Zaten programlarla falan uğraşıyorsunuz, 60 hz yeterlidir sanırım. Şimdiden hayırlı olsun hocam, acer teknik destek olur servisi olur herhangi bir sorun için konuyu tekrar açabilirsiniz. Sizin adınıza gerçekten sevindim iyi kullanımlar 😄
Sağolun hocam, yardımınız dokundu sorması ayıptır :) siz hangi tarihte kaç paraya aldınız?

Sağ olun hocam, yardımınız dokundu sorması ayıptır :) siz hangi tarihte kaç paraya aldınız?

Hocam ben sanırsam 27 Kasım gibi Trendyol'dan 8 GB 250 SSD 144 Hz modelini 8.400'e aldım. RAM ve HDD eklemeleri içinde 1 hafta önce servise gönderdim. O zamanlar diğerlerine göre uygundu.

Geri
Yukarı