9 bin TL laptop önerisi

fanajal

Picopat
Daha fazla  
Daha once 7 k. Araliginda olan butcemi arttirip 8 -9 bandina cikardim. Bu bütçede Ryzen daha performanslı sanirim fakat modeller 4*2 RAM'li RAM arttirimi daha masraflı olacaktır. Bu açıdan Max 9klik performanslı hoş bir laptop araştırmalarima devam ediyor onerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Daha once 7 k. Araliginda olan butcemi arttirip 8 -9 bandina cikardim. Bu bütçede Ryzen daha performanslı sanirim fakat modeller 4*2 RAM'li RAM arttirimi daha masraflı olacaktır. Bu açıdan Max 9klik performanslı hoş bir laptop araştırmalarima devam ediyor onerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Acer Nitro 5 modellerine göz atın hocam.

Benimde Casper C350'den kurtulasım var.
9bin TL'ye nasıl alacaksınız?
Taksitle mi?

Evet taksitle karttan cirt diye cekesim var. Ama ondan sonra ödediğim para midemi ağrıtıyor... midemi bulandırıyor siparisimi iptal ediyor moralim bozuluyor böyle fiyatmi olur diyorum.
Aklıma birtek Monster bilgisayarlar geliyor.
Kuzenimin çocuğu da almıştı, gerçekten beğenmiştim.

Kalan bütçeyle 8x2 yapın RAM'i:
Hocam lenova baya hoş.Acer bakiyordum belki hatırlarsınız.Butce arttirip raizen arastiyorum.Sanirim bu 120 hz.Rtx 3050 ye gerek varmidir ki?
Aklıma birtek Monster bilgisayarlar geliyor.
Kuzenimin çocuğu da almıştı, gerçekten beğenmiştim.
Hocam mostere bakıyorum.9400 e bitane var rtx 3050 ti stok yok bi bakıyorum açmış satışa sacma sapan bir satis var

Hocam Lenovo bayağı hoş. Acer bakiyordum belki hatırlarsınız. Bütçe arttirip raizen arastiyorum. Sanirim bu 120 Hz. RTX 3050'ye gerek var midir ki?

Hocam mostere bakıyorum. 9400'e bir tane var RTX 3050 Ti stok yok bir bakıyorum açmış satışa saçma sapan bir satis var sitesinde.

Hocam mostere bakıyorum. 9400'e bir tane var RTX 3050 Ti stok yok bir bakıyorum açmış satışa saçma sapan bir satis var sitesinde.

60Hz sıkıntı değilse tabii ki 3050 alabilirsiniz oynadığınız oyunlara bağlı:

Hocam lenova baya hoş.Acer bakiyordum belki hatırlarsınız.Butce arttirip raizen arastiyorum.Sanirim bu 120 hz.Rtx 3050 ye gerek varmidir ki?

Hocam mostere bakıyorum.9400 e bitane var rtx 3050 ti stok yok bi bakıyorum açmış satışa sacma sapan bir satis var
Umarım bulursun ya anlayamıyorum oyun bilgisayarından :D

Geri
Yukarı