9 bin TL'ye gerçek 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
8000
Ses kasmak değil de kulağımı rahatsız etmesin, mikrofon kalitesi ilk kriterim aslında gibi gibi.

Kulak içi 2K fiyatlı stüdyo kalitesinde güzel kulaklığım var ama zümrüt taşı sert olduğu için kulağa ağrı yapıyor yoksa Logitech Pro X gibi basslı ve sesi daha derin veriyor ama konforsuzluğundan dolayı kullanmıyorum silikon uçlu olanlar konforda son karar kıldığım pamuk gibi hafif ve rahat ses kasmada sorunu yok ama kulaklığın yanına sağlam üst düzey bir ses yongası lazım. Mikrofonlu kulak içi vardı atabilirim size isterseniz.

Selam,
H6PRO dan memnun musunuz? ben de yurtdısından alınabilecek alternatiflere bakıyorum. H6PRO da radarımda.
çok memnunum ama yanında gsx300 ses kartını aldım. tek başına denemedim hiç. Hem oyunlarda ses kasmak için hem müzik dinlemek için harika. Sennheiser kalitesini hissediyorsunuz.

Tek eksisi biraz ağır bi kulaklık uzun süre takılı kalınca sıkılıyorsunuz. 75 pounda aldım amazon uk'den.

Gerçek 7.1 tavsiye etmem açıkçası. 3 sene Tiamat 7.1v2 kullandım. İyi bir stereo kulaklık çok çok daha kaliteli olur.
Şu Tiamat'ı çok merak ediyorum kullanma fırsatım olmadı çünkü beğenilmedi ve üretim durduruldu gerçekten denildiği kadar kötü mü?Linus Tech tip'in kanalında Gerçek 7.1 ile normal kulaklıkları milletin gözünü kapatarak sesin nereden geldiğini ayırt ettiriyor ve en kötü sonuç Tiamat V2 gösteriyor. Sizin deneyimleriniz nasildi ses falan kastiriyor muydu?

Şu Tiamat'ı çok merak ediyorum kullanma fırsatım olmadı çünkü beğenilmedi ve üretim durduruldu gerçekten denildiği kadar kötü mü? Linus tech Tip'in kanalında gerçek 7.1 ile normal kulaklıkları milletin gözünü kapatarak sesin nereden geldiğini ayırt ettiriyor ve en kötü sonuç Tiamat V2 gösteriyor. Sizin deneyimleriniz nasildi ses falan kastiriyor muydu?

Gerçek 7.1 diye bir şey yok ya kulaklığın donanımında var ya da hiç bulunmuyor Logitech Pro X'te gerçek 7.1 mevcut, testte gerçekten seslerin nereden geldiği belli oluyor 7 taraftan da.

Gerçek 7.1 diye bir şey yok ya kulaklığın donanımında var ya da hiç bulunmuyor Logitech Pro X'te gerçek 7.1 mevcut, testte gerçekten seslerin nereden geldiği belli oluyor 7 taraftan da.
Sağ 4 sol 4 toplam 8 haporlar bulundurunca gerçek 7.1 oluyor işte oda Razer Tiamat V2 de var . G pro X'te gerçek 7.1 yok çünkü 2 tane hoparlöru var sanal 7.1 kullanıyor, sanal 7.1 kısaca 2 hoparlöruyle gerçek 7.1'i taklit etmek demek

Sağ 4 sol 4 toplam 8 haporlar bulundurunca gerçek 7.1 oluyor işte oda Razer Tiamat V2 de var. G PRO X'te gerçek 7.1 yok çünkü 2 tane hoparlöru var sanal 7.1 kullanıyor, sanal 7.1 kısaca 2 hoparlöruyle gerçek 7.1'i taklit etmek demek.

Yalan onlar satış pazarlama taktikleri başka bir şey değil bir kere mantıken o ses sürücüsü olmadan yanlardan sanal olarak nasıl verecek, gerçek anlamda hissettiriyor sesin arka sağ sol çaprazdan ses geldiğini, zaten kullanan biri vardı Razer Tiamat iyi olmadığını söyledi.

Şu Tiamat'ı çok merak ediyorum kullanma fırsatım olmadı çünkü beğenilmedi ve üretim durduruldu gerçekten denildiği kadar kötü mü?Linus Tech tip'in kanalında Gerçek 7.1 ile normal kulaklıkları milletin gözünü kapatarak sesin nereden geldiğini ayırt ettiriyor ve en kötü sonuç Tiamat V2 gösteriyor. Sizin deneyimleriniz nasildi ses falan kastiriyor muydu?

Sağ sol ayrımı fena değildi. Ama yukarı aşağı ayrımı ve çapraz açılar kesinlikle anlaşılmıyor. (ayrı sürücüsü var oysa ki)

İnanılmaz ötesi konforluydu o konuda hakkını yiyemem. Onun dışında subwoofer'ı inanılmazdı. Bu kadar bas vurabilen bir kulaklık daha kullanmadım. Hiç patlamadı çatlamadı hiçbir sorun yoktu.

Geri
Yukarı