Çözüldü 9. nesil Xbox Wireless gamepad laptop ile uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hiç pc de gamepad kullanmadım ve bilmiyorum o yüzden gram bilgim yok bu pc oyunlarında tuşlar bunun tuşu gibi Y falan mı oluyor yoksa playstation kolu gibi kare falan mı oluyor hangisini önerirsiniz pc oyunu için

Hiç pc de gamepad kullanmadım ve bilmiyorum o yüzden gram bilgim yok bu pc oyunlarında tuşlar bunun tuşu gibi Y falan mı oluyor yoksa playstation kolu gibi kare falan mı oluyor hangisini önerirsiniz pc oyunu için
Windows microsoft'un olduğu için herşey xinput ve tuş düzenide yine xinput (xbox gamepad) playstationda olur ama xbox tuşları yazdığı için xbox ile daha rahat edersiniz

Windows Microsoft'un olduğu için her şey Xinput ve tuş düzeni de yine Xinput (Xbox gamepad) PlayStation'da olur ama Xbox tuşları yazdığı için Xbox ile daha rahat edersiniz.

Windows 11 var laptap ta YouTube'dan görmüstum oyun tuş eğitimini Xbox gamepad ine göre gösteriyor du da o yüzden.

Kablo ile oluyor siz link atın dediğiniz için attım.

Hocam pardon ben bilmediğim için karıştırmışım kusura bakmayın, ben Bluetooth'a bağlanmadan oynayabileceğiniz bir yöntem arıyordum attığınız ı alıp takarsan Bluetooth'a gerek olur mu yine olmamasını sağlayacak olan nedir?

Hocam pardon ben bilmediğim için karıştırmışım kusura bakmayın, ben Bluetooth'a bağlanmadan oynayabileceğiniz bir yöntem arıyordum attığınız ı alıp takarsan Bluetooth'a gerek olur mu yine olmamasını sağlayacak olan nedir?

Bir de bu fiyat bandına ne önerebilirsiniz bunu buldum ben ama kötümü problemli mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı