%9 sağlıkta HDD kullanılır mı?

Voisxe

Centipat
6 saatlik error scan testi sonucu.

e.png

ge.png

as.png

Bozuk sektörlerin üzerine veri yazarsanız verileri bozacak ve okuyamayacaktır. Bir kere Low Level Format atmayı deneyip tekrar test yapabilirsiniz. Ama sonuç değişmeyecektir gibime geliyor miadını doldurmuşa benziyor.

Bilmiyorum, programa göre 6 yıllık, riske girip 2 tb ve 1 tb harddiski 90 tlye aldim, 1 tb harddisk sağlam çıktı.
Fazla gibi duruyor. Bendede 5 senelik bir hdd var, sapasağlam hala. Diske göre değişebilir tabii ama biraz fazla hatalı geldi. Yada çabuk bozulmaya durmuş.

Fazla gibi duruyor. Bende de 5 senelik bir HDD var, sapasağlam hala. Diske göre değişebilir tabii ama biraz fazla hatalı geldi. Ya da çabuk bozulmaya durmuş.

Kesinlikle, sıfır bir HDD'yi uzun süre gideceğinden eminim, 4. el deneyemediğim 1TB üstü hard disklerin çoğu bozuk oluyor, toplam 3.5 TB sıkıntısız hard diskim var, toplasan 150 TL vermişimdir ama bozuk olanlara 250 TL gitmiştir :D 2 TB HDD 45 TL riskine girmek mantıklı geldi.

Kesinlikle, sıfır bir HDD'yi uzun süre gideceğinden eminim, 4. el deneyemediğim 1TB üstü hard disklerin çoğu bozuk oluyor, toplam 3.5 TB sıkıntısız hard diskim var, toplasan 150 TL vermişimdir ama bozuk olanlara 250 TL gitmiştir :D 2 TB HDD 45 TL riskine girmek mantıklı geldi.
Bendede 3 TB+1 TB HDD var, 5 seneyi geçti. Sıkıntısız kullanıyorum :)

Geri
Yukarı