9. Sınıf bitiyor

Albikro

Decapat
Daha fazla  
Uzaktan eğitimle 9 . sınıf neredeyse bitiyor, nasıl hissediyorsunuz?

Ben kendi hislerimi buraya yazacağım. Öncelikle azcık kendimi tanıtmam gerek.
Geçen sene sınava adamakıllı çalışıp Fen Lisesi kazandım. Canlı derslerle liseye başladığımda her derse katıldım, tüm ödevlerimi yaptım. Hepsini anlamaya çalıştım fakat bir yere kadar. Aralık gibi aksamaya başladı. 2. dönemde zaten neredeyse hiç girmedim, bakmadım. Matematik öğretmenim 3 kere babama bilgilendirme yaptı. Hayatımda yemediğim azarı yedim adamdan. Dediğim gibi 8. sınıftaki mükemmel çocuk ölmüştü. Kaç kere denedim bari internetten kendime takviye yapayım. Olmadı.
En son matematikçi proje ödevinin süresi ile ilgili mesaj yazmış. Mahvolup duruyorum işte.

Boşu boşuna yapmadım ben bunların hiçbirini. Ben tabii ki okumak istiyorum, kendime değer katmak istiyorum, üretken olmak istiyorum. Ama açıkçası hiçbirini yapacak gücüm yok. Yalnızım, ödevlerdi defterlerdi anlamsız geliyor. Ya arkadaşlar beni gram tanımayan insanların iki parça kağıda benim her şeyimi etkileyecek bir not vermesi çok ağrıma gidiyor. Tamam biliyorum gerçekten benim hayatımı etkileyecek bütün bu yaptıklarım, tamam biliyorum belki de şu an hayatımın içine ediyorum ama ne yapayım, delireyim mi?

Üretkenlik derken mesela ben bu dönemde resim çizdim, gitar çaldım, yazılımla ilgilendim. Ama onlar da bir yere kadar oldu. Yakın zamanlarda yakın çevremde Covid ile ilgili sıkıntılar oluştu. Geçti bitti ama ben her açıdan çok yoruldum artık.

Daha açtığım ilk konunun konu dışı olması garip oldu biraz ama ne yapayım, delireyim mi?

Uzaktan eğitimle 9. Sınıf neredeyse bitiyor, nasıl hissediyorsunuz?

Ben kendi hislerimi buraya yazacağım. Öncelikle azıcık kendimi tanıtmam gerek.
Geçen sene sınava adamakıllı çalışıp Fen Lisesi kazandım. Canlı derslerle liseye başladığımda her derse katıldım, tüm ödevlerimi yaptım. Hepsini anlamaya çalıştım fakat bir yere kadar. Aralık gibi aksamaya başladı. 2. dönemde zaten neredeyse hiç girmedim, bakmadım. Matematik öğretmenim 3 kere babama bilgilendirme yaptı. Hayatımda yemediğim azarı yedim adamdan. Dediğim gibi 8. sınıftaki mükemmel çocuk ölmüştü. Kaç kere denedim bari internetten kendime takviye yapayım. Olmadı.
En son matematikçi proje ödevinin süresi ile ilgili mesaj yazmış. Mahvolup duruyorum işte.

Boşu boşuna yapmadım ben bunların hiçbirini. Ben tabii ki okumak istiyorum, kendime değer katmak istiyorum, üretken olmak istiyorum. Ama açıkçası hiçbirini yapacak gücüm yok. Yalnızım, ödevlerdi defterlerdi anlamsız geliyor. Ya arkadaşlar beni gram tanımayan insanların iki parça kağıda benim her şeyimi etkileyecek bir not vermesi çok ağrıma gidiyor. Tamam biliyorum gerçekten benim hayatımı etkileyecek bütün bu yaptıklarım, tamam biliyorum belki de şu an hayatımın içine ediyorum ama ne yapayım, delireyim mi?

Üretkenlik derken mesela ben bu dönemde resim çizdim, gitar çaldım, yazılımla ilgilendim. Ama onlar da bir yere kadar oldu. Yakın zamanlarda yakın çevremde COVID ile ilgili sıkıntılar oluştu. Geçti bitti ama ben her açıdan çok yoruldum artık.

Daha açtığım ilk konunun konu dışı olması garip oldu biraz ama ne yapayım, delireyim mi?

Vallahi benim matematiğim iyidir ortaokulda falan hep 95 100 alırdım lise de 1 kere bile yüzünde bakmadım uzaktan eğitim falan karışık geldi 13 aldım sonra

Benim de 11. Sınıf bitti. Yapacak bir şey yok, virüsün en yakın zamanda bitmesi için tedbir almalıyız ve kurallara uymalıyız.

Fen lisesine kazandım ama daha okulu gezmedim. Gene benim ablamın eskiden okuduğu okul olduğu için hocalar babamı tanıyor.

Son düzenleme:
Bende 11'e geçiyorum 9. sınıfın ilk dönemi hariç lise hayatı yaşamadım.

Bizimde 10.sınıfın bitmesine 2 3 ay vardı kapandı 1 yıldır yüz yüze eğitim olmuyor düzgün 12'ye geçeceğiz ÖSYM geliyor şu an travmadayım resmen.😞 sayılı günler kaldı. Sanki hiç büyümek istemiyorum gibi hep küçük kalmak istiyorum. Okulmuda çok özlüyorum ana sınavlar için değil.

Vallahi benim matematiğim iyidir ortaokulda falan hep 95 100 alırdım lise de 1 kere bile yüzünde bakmadım uzaktan eğitim falan karışık geldi 13 aldım sonra
konu matematikle alakalı değil, sadece matematik hocası benim ailemle aramı böyle bozduğu için yazdım.
Ben de full uzaktan eğitimle LGS'ye gireceğim şanslı sayabilirsin kendini.
beni okula 1 yıl erken göndermişler. Eğer normal gitseydim kader arkadaşı olacaktık.

Yeni konular

Geri
Yukarı