9. Sınıf bitiyor

Benim de 10 bitiyor.
Okulu o kadar özledim ki her gün hikayesini sevmesem de okul içerikli filmler izliyorum, yükselen fahiş fiyatlara bakıyorum, gün geçtikçe stresten eridiğimi hissediyorum. Açıklanan sayılara gülüyorum, dışarı çıkmayı özlüyorum.
İş bulabilmek için sayısal seçtim 11 ve 12 de çok başım ağrıyacak ama iş bulmak için başka şansım yok onu da biliyorum.
Derslere de çalışıyorum ama dış faktörlerden dolayı verimli de değilim, sınavlarım kötü.
Açıkçası Minecraft'ta suyun altında ev yapmaktan ve şarkı dinlemekten başka hobim yok.
Ben yoruldum hocam.

Ben de 10. sınıfı bitiriyorum. Matematik öğretmenimin değişmesi ve uzaktan eğitimin verimsizliği sebebiyle; matematiğim %20 var. Fizik hiç ama hiç yok. Felsefe 2. dönem konuları yok. İnanın ki sınavlar olursa ne yapacağım onu düşünüyorum. Ben 9. sınıfta kötü performansıma rağmen iyiydim. Konuları anlıyordum. Şimdi ne yapacağım? 11. sınıfta okuldaki kötü matematik hocası da gelirse evlere şenlik çekeceğim galiba.

Açıkçası Corona'nın gelecek seneden itibaren hafifleyeceğini; 5 gün tam yüz yüze eğitime başlanacağını düşünüyorum.

Ben de 10.sınıfı bitiriyorum. Gün geçtikçe stres, gelecek kaygıları, aşırı düşünme sorunları kat ve kat artıyor... Bu yaşlardaki gençlerin %80'i de bu dertlerden muzdarip. Notlarımın yüksek olmasına rağmen ben de bu kümenin içerisindeyim. Mümkün olan ve yapılabilecek en güzel şey de ne olursa olsun bir şeyler yapmaya devam etmek. 10.sınıfın sonuna kadar elimden geleni yapacağım. Yaz tatilinde de 9 ve 10'u tekrar edip, paragraf problem çözümüne başlayacağım. Bakalım, umarım emeklerimizin karşılığını alabiliriz. Umarım hastalık gün geçtikçe azalır, ve sonunda okulumuza kavuşabiliriz. Uzaktan eğitimde aşırı zorlanan bir çok insan var maalesef...

Ben de 10.sınıfı bitiriyorum. Gün geçtikçe stres, gelecek kaygıları, aşırı düşünme sorunları kat ve kat artıyor... Bu yaşlardaki gençlerin %80'i de bu dertlerden muzdarip. Notlarımın yüksek olmasına rağmen ben de bu kümenin içerisindeyim. Mümkün olan ve yapılabilecek en güzel şey de ne olursa olsun bir şeyler yapmaya devam etmek. 10.sınıfın sonuna kadar elimden geleni yapacağım. Yaz tatilinde de 9 ve 10'u tekrar edip, paragraf problem çözümüne başlayacağım. Bakalım, umarım emeklerimizin karşılığını alabiliriz. Umarım hastalık gün geçtikçe azalır, ve sonunda okulumuza kavuşabiliriz. Uzaktan eğitimde aşırı zorlanan bir çok insan var maalesef...
2 yıl olmuş be... Sen sınava bu sene girdin reis umarım istediğin yere girmissindir. Nasılsin hayat nasıl su an

Geri
Yukarı