9. Sınıf İçin Kanal ve Kaynak Önerisi

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba,

9. sınıf arkadaşım için bütün derslerde basit-orta derecelerde kaynak (konu anlatımlı ve soru bankası) ve yine her derste (sayısal okuyacak) bir YouTube kanalı arıyor okulu kötü bir okulmuş. Doping Hafıza almayı düşünüyor ayrıca. Sizin önerileriniz nelerdir?

Pek kasmasına gerek yok. Çalışmaya başlasa yine unutacak.
Tyt 9 10 ayt 11 12 konuları sanırım. Şimdiden başlayıp iyi bir sonuç istiyor.

Dostum hayatını yaşasın şu an iyi bir lisedeysen 50 alsan bile kafi lise ortaokul gibi değil hocalar az da olsa insaflı onun dışında 11 sınıfta çalışmaya başlayabilirsin şimdi çalışsan unutabilirsin.
Valla okulu kötüymüş. Öğrenciler lgsden 180-190 alan tiplermiş. Devlet zaten 100 puan veriyor. O okulda birde öğretmenleri düşünün… 10.sınıfta tytyi halledebilirmi? Hedefim yksde tama yakın birşey yapmak dedi bana.

Tonguç önerdim ben. Rehber matematik bakmasınıda önerdim pomodorolarına gidiyordu bazen lgs döneminde.

Aciliyeti var. Yardım edecek biri yokmu

Son düzenleme:
Tyt 9 10 ayt 11 12 konuları sanırım. Şimdiden başlayıp iyi bir sonuç istiyor.

Valla okulu kötüymüş. Öğrenciler lgsden 180-190 alan tiplermiş. Devlet zaten 100 puan veriyor. O okulda birde öğretmenleri düşünün… 10.sınıfta tytyi halledebilirmi? Hedefim yksde tama yakın birşey yapmak dedi bana.

Tonguç önerdim ben. Rehber matematik bakmasınıda önerdim pomodorolarına gidiyordu bazen lgs döneminde.

Aciliyeti var. Yardım edecek biri yokmu
Ne yaparsa yapsın Doping Hafıza almasın.

Kaynak olarak Kafa Dengi'nin 9 Fizik Soru Bankası çok iyi, hem kolay hem de zor sorular var. Kafa Dengi'nin kaynakları genel olarak iyi bence.

Kanal olarak matematik için Rehber Matematik, coğrafya için Coğrafyanın Kodları, vs. tek derse odaklanan kanallara baksın.

Ve 9. sınıf biyolojisine önem versin, 9'dan sonra ezberlemesi cehennem.

Ne yaparsa yapsın Doping Hafıza almasın.

Kaynak olarak Kafa Dengi'nin 9 Fizik Soru Bankası çok iyi, hem kolay hem de zor sorular var. Kafa Dengi'nin kaynakları genel olarak iyi bence.

Kanal olarak matematik için Rehber Matematik, coğrafya için Coğrafyanın Kodları, vs. tek derse odaklanan kanallara baksın.

Ve 9. sınıf biyolojisine önem versin, 9'dan sonra ezberlemesi cehennem.
DH den vazgeçtik. Kafa denginin matematiği 6. Sınıfta ben çözmğştğm gerçekten mükemmel. Ayriyetten hızın son 500 soru serisinide düşünüyoruz.

DH den vazgeçtik. Kafa denginin matematiği 6. Sınıfta ben çözmğştğm gerçekten mükemmel. Ayriyetten hızın son 500 soru serisinide düşünüyoruz.
Hız'ın her kitabında şaheser gibi sorular var zaten. LGS zamanı her kitaplarını bitirmiştim.

Ayrıca, 9. sınıfta sadece 9'a odaklansın arkadaşın. 10'da ara sıra 9'u tekrar etsin ama 10'a da olabildiğince odaklansın. 11-12'yi ben de bilmiyorum, daha 11. sınıfım.

Hız'ın her kitabında şaheser gibi sorular var zaten. LGS zamanı her kitaplarını bitirmiştim.

Ayrıca, 9. sınıfta sadece 9'a odaklansın arkadaşın. 10'da ara sıra 9'u tekrar etsin ama 10'a da olabildiğince odaklansın. 11-12'yi ben de bilmiyorum, daha 11. sınıfım.
10a 9. Sınıf bitince bir göz gezdirecek. Sınıfı senesinde bitirmek istiyor. Neredeyse bütün derslerin kitaplarını ve kanallarını belirledik.

Geri
Yukarı