9. Sınıf İçin Kanal ve Kaynak Önerisi

Böyle saçma bir yaklaşım görmedim. Sanırım OBP'nin YKS'ye etkisini bilmiyorsunuz. Bilmediğiniz konu hakkında yanlış yönlendirme yapmayın.
Tamam en iyisi sensin liseliyi bitirmiş adamım sen benden daha iyi bilemezsin ben dedim ki daha erken en iyi üniversiteleri istiyorsa şimdide başlayabilir daha 9.sınıf en az 10.sınıfta başlasa daha iyi olur insanının beyin kapasitesine bağlı çalışmadanda başarılı olabilir boş lafa gerek yok. Ayrıca Obpnin ben çokta bir yksye desteğini olacağını da sanmıyorum ne aldıysan o.

YouTube kanalı olarak matematikten Bıyıklı Matematik kanalını mutlaka öneririm. Oradan 9. sınıf konularını çok güzel halledersiniz. Geometriye geçince de Kenan Kara kanalı çok faydalı olur. Kimya için Kimya Adası, biyolojiden Selin Hoca'ya bakabilirsiniz. Kaynak olarak da okul yazılılarına hazırlık için Çap fasikülleri kullanılabilir. Matematikten Acil fasikülleri, bir de Bilgi Sarmal soru bankalarıyla da kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

Burada bazı yorumlar okudum. Hayatını yaşa falan yazmışlar. Kendilerine üzülüyorum. Belli ki burada başarılı olmaya çalışan bir çocuk var o nedenle bu gibi yorumları gereksiz ve saçma bulduğumu belirtmek istiyorum. Üniversite sınavında OBP çok önemidir. Yüksek bir OBP sıralamanıza olumlu yönde etki edecektir. Üniversite sınavında asıl önemli olanın sıralama olduğunu hala anlamayanlar var.

Ayrıca hiç kimse çalışmadan derece yapamaz. İnsanları yanlış yönlendirmenin bir anlamı yok.

Düzenli deneme çözen hiç kimse unutmaz arkadaşlar. Unutsa bile hatırlaması çok fazla zamanını almaz.

Dostum ben doping hafıza yerine Raunt öneririm. TED gibi kalitesini ispatlamış özel okullar bile Raunt kullanıyor. 3 yıl boyunca Raunt kullanmış birisi olarak sana şiddetle öneririm zira mevcut test kitapları fiyatlarını düşündüğümüzde çok daha avantajıya gelecektir.

Raunt 9. sınıf paketini buraya bakıyorum dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Burada bazı yorumlar okudum. Hayatını yaşa falan yazmışlar. Kendilerine üzülüyorum. Belli ki burada başarılı olmaya çalışan bir çocuk var o nedenle bu gibi yorumları gereksiz ve saçma bulduğumu belirtmek istiyorum. Üniversite sınavında OBP çok önemidir. Yüksek bir OBP sıralamanıza olumlu yönde etki edecektir. Üniversite sınavında asıl önemli olanın sıralama olduğunu hala anlamayanlar var.

Ayrıca hiç kimse çalışmadan derece yapamaz. İnsanları yanlış yönlendirmenin bir anlamı yok.

Düzenli deneme çözen hiç kimse unutmaz arkadaşlar. Unutsa bile hatırlaması çok fazla zamanını almaz.

Dostum ben doping hafıza yerine Raunt öneririm. TED gibi kalitesini ispatlamış özel okullar bile Raunt kullanıyor. 3 yıl boyunca Raunt kullanmış birisi olarak sana şiddetle öneririm zira mevcut test kitapları fiyatlarını düşündüğümüzde çok daha avantajıya gelecektir.

Senide kara listeye alıyorum anlayacağın yok senin cahile laf anlatılmaz çünkü de

Keşke düzgün yazı yazabilsen.
Senin tarafından kara listeye alınmak beni oldukça mutlu etti zira çalışmadan başarılı olmanın mümkün olduğuna inanan birisiyle forumda karşılaşmamayı isterim.

YouTube kanalı olarak matematikten Bıyıklı Matematik kanalını mutlaka öneririm. Oradan 9. sınıf konularını çok güzel halledersiniz. Geometriye geçince de Kenan Kara kanalı çok faydalı olur. Kimya için Kimya Adası, biyolojiden Selin Hoca'ya bakabilirsiniz. Kaynak olarak da okul yazılılarına hazırlık için Çap fasikülleri kullanılabilir. Matematikten Acil fasikülleri, bir de Bilgi Sarmal soru bankalarıyla da kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

Matematik için mert hoca da önerdiler ikisini de aynı anda izlemek sorun çıkarır mı?

sebit v cloud kullandım aynı şirketin rauntu alabilirim

Liste;
Matematik: Mert Hoca, Bıyıklı Matematik
Fizik; VİP Fizik
Coğrafya; - önerilmedi daha
Tarih; - önerilmedi daha
Eddbiyat: hocalara geldik
Kimya ; kimya adası
Biyoloji; Dr. Biyoloji
İng: - önerilmedi daha
Din: - önerilmedi daha

Liste böyle. Çıkarmamı yada eklememi istediğiniz bir şey varmıdır?

Daha fazla önerecek yoksa listeyi gönderiyorum arkadaşa.

Listeyi gönderdim, birazını beğendi. Birazı kakdı. Listeyi tekrar elden geçirmemi istedi. Yarın forum istanbula gidip kitap bakacakmış. Kitap öneriside lazım dedi. Var mı söyleyeceğiniz bir şeyler?

.

Tarih, ingilizce ve edebiyat için önerisi olan varmı? Listeye yukardan bakabilirsviniz. Sadece onlar kaldı.

YARINA YETİŞMESİ LAZIM HEM KAYNAK HEM KANAL

Son düzenleme:
Matematik için mert hoca da önerdiler ikisini de aynı anda izlemek sorun çıkarır mı?

sebit v cloud kullandım aynı şirketin rauntu alabilirim

Liste;
Matematik: Mert Hoca, Bıyıklı Matematik
Fizik; VİP Fizik
Coğrafya; - önerilmedi daha
Tarih; - önerilmedi daha
Eddbiyat: hocalara geldik
Kimya ; kimya adası
Biyoloji; Dr. Biyoloji
İng: - önerilmedi daha
Din: - önerilmedi daha

Liste böyle. Çıkarmamı yada eklememi istediğiniz bir şey varmıdır?

Daha fazla önerecek yoksa listeyi gönderiyorum arkadaşa.

Listeyi gönderdim, birazını beğendi. Birazı kakdı. Listeyi tekrar elden geçirmemi istedi. Yarın forum istanbula gidip kitap bakacakmış. Kitap öneriside lazım dedi. Var mı söyleyeceğiniz bir şeyler?

.

Tarih, ingilizce ve edebiyat için önerisi olan varmı? Listeye yukardan bakabilirsviniz. Sadece onlar kaldı.

YARINA YETİŞMESİ LAZIM HEM KAYNAK HEM KANAL
Matematikte iki kanal izlemeniz zararlı olmaz ama zamandan kazanmak adına önceliği Bıyıklı Matematik kanalına vermenizi tavsiye ederim.
Coğrafya dersi için Yavuz Tuna kanalını muhakkak tavsiye ederim.
Tarih dersi için Benim Hocam kanalına bakabilirsiniz.

Bu arada edebiyat dersi için mutlaka Benim Hocam Kadir Gümüş'e bir bakın. Onun kadar iyi anlatanı görmedim.

Matematikte iki kanal izlemeniz zararlı olmaz ama zamandan kazanmak adına önceliği Bıyıklı Matematik kanalına vermenizi tavsiye ederim.
Coğrafya dersi için Yavuz Tuna kanalını muhakkak tavsiye ederim.
Tarih dersi için Benim Hocam kanalına bakabilirsiniz.

Bu arada edebiyat dersi için mutlaka Benim Hocam Kadir Gümüş'e bir bakın. Onun kadar iyi anlatanı görmedim.
Kadir gümüş 2020 yılı. Yeni değil. Coğrafya için coğrafyanın kodları önerdiler ama o dediğinizede bakarım. 2 3 foruma daha yazdım tarih için benim hocam önerdiler. Ama 2019a ait.

Güncel liste. SAAT 2de D&R A GİDECEĞİZ LİSTEYİ DOLDURMAM LAZIM KAYNAK AÇISINDAN

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    124,2 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı