9. sınıf için kaynak kitap önerisi

Squaxw

Hectopat
Almayı düşündüğüm dersler matematik, edebiyat, fizik, biyoloji ve paragraf. Kimyaya gerek var mı bilmiyorum. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Matematikte kolay seviye çapın fasiküllerini çözebilirsin, orta seviye Bilgi Sarmal, zor seviye ise orijinal yayınlarını öneririm. Fizikte kolay seviye okyanus, orta seviye Bilgi Sarmal, zor seviye kafa dengi yayınlarını öneririm. Paragrafta kolay seviye hız ve renk, orta seviye Bilgi Sarmal zor seviye ise limit paragrafı öneririm. Biyoloji de ise biyotik ve palme yayınlarını öneririm, edebiyat hakkında bir bilgim yok.

Öğretmenleriniz size kaynak önermiyor mu?

Bazı devlet okullarında öğretmenler yasak diyerek vermeyebiliyor. Ne kadar doğru, ne kadar kolaya kaçmak bilemem ancak göz önünde bulundurmak gerek.

@Squaxw edebiyat için almanıza gerek olmadığı görüşündeyim. Onun yerine Orbital kimya alabilirsiniz.

Bazı devlet okullarında öğretmenler yasak diyerek vermeyebiliyor. Ne kadar doğru, ne kadar kolaya kaçmak bilemem ancak göz önünde bulundurmak gerek.
Evet o yüzden sormak istedim. Eğer öğretmenler kaynak öneriyorsa kesinlikle o kaynaklar kullanılmalı, öğretmenin önerdiği kaynakları kullanmak okul sınavlarında da başarı sağlar.

Öğretmenleriniz size kaynak önermiyor mu?

Önermediler genellikle dersde fasikül veriyorlar onları çözüyoruz.

Matematikte kolay seviye çapın fasiküllerini çözebilirsin, orta seviye Bilgi Sarmal, zor seviye ise orijinal yayınlarını öneririm. Fizikte kolay seviye okyanus, orta seviye Bilgi Sarmal, zor seviye kafa dengi yayınlarını öneririm. Paragrafta kolay seviye hız ve renk, orta seviye Bilgi Sarmal zor seviye ise limit paragrafı öneririm. Biyoloji de ise biyotik ve palme yayınlarını öneririm, edebiyat hakkında bir bilgim yok.

Teşekkürleer.

Arkadaş olduğumuz 12. sınıf bir abla matematik için 345 veya Bilgi Sarmal önerdi fizik ve biyoloji için Bilgi Sarmal paragraf için 0 risk dedi bunlar nasıldır sizce. Ve sizin dediğiniz gibi edebiyata gerek yok dedi.

Eğer kimyadan almak istiyorsan mutlaka Bilgi Sarmal ve orbital yayınlarını almanı öneririm bu ikisini çözersen kimya da Terminator olursun.

Tek kaynak almayı düşünüyorum sizve orbital mi Bilgi Sarmal mi?

Arkadaş olduğumuz 12. sınıf bir abla matematik için 345 veya Bilgi Sarmal önerdi fizik ve biyoloji için Bilgi Sarmal paragraf için 0 risk dedi bunlar nasıldır sizce.

345'in ara sınıflarda çözülmesini pek uygun görmüyorum, Bilgi Sarmal'ın 9.sınıfı çözülebilir biyoloji için de aynı şekilde paragrafta sıfır riskte iyidir hız ve renkte iyidir karar senin.

Arkadaş olduğumuz 12. sınıf bir abla matematik için 345 veya Bilgi Sarmal önerdi fizik ve biyoloji için Bilgi Sarmal paragraf için 0 risk dedi bunlar nasıldır sizce.

Tek kaynak almayı düşünüyorum sizve krbital mi Bilgi Sarmal mi?
Tek kaynak alacaksan orbital al.

Geri
Yukarı