9. sınıf için matematik kaynak önerisi

hegzabyte

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. 9.sınıfım ve matematiğim çok iyi değil bende kaynak kitabı almaya karar verdim. Konu anlatımı kolaydan başlayıp zor sorularla o konuyu bitirmesini ve o konudaki sorularla ilgili ipucu vermesini istiyorum ancak internette araştırdığım kadarıyla pek bulamadım ya da ben iyi araştıramadım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. 9.sınıfım ve matematiğim çok iyi değil bende kaynak kitabı almaya karar verdim. Konu anlatımı kolaydan başlayıp zor sorularla o konuyu bitirmesini ve o konudaki sorularla ilgili ipucu vermesini istiyorum ancak internette araştırdığım kadarıyla pek bulamadım ya da ben iyi araştıramadım tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Sonuç yayınları derece serisi harika bir set bir konu hakkında en detayına kadar iniyor öğretmen eşliğinde daha iyi ama kendin de alabilirsin siddetle öneriyorum.

Bize orijinali aldırdılar. Sana önerim karekök al. MPS ve soru bankası işine yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı