9. sınıf için TYT matematik kaynak önerisi

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, meslek lisesi 9. sınıf öğrencisiyim. Az çok ortaokul temelim var. Beni çok zorlamayacak matematik TYT soru bankası önerir misiniz? Şimdiden başlamak istiyorum en azından 10. sınıf başlayana kadar 4-5 matematik kaynağı bitirmek istiyorum, hedefim büyük. Yanında 2 tane 9. sınıf matematik soru bankası kullanacağım ve biraz temelden girerse daha iyi olur. Tavsiyeniz için şimdiden teşekkürler.
Güncelleme: Benim hocamın TYT Matematik 2021 soru bankası iyi midir?

Son düzenleme:
Antrenmanlarla Matematik öneririm. En temel ve basit kaynaklardan biridir. Onun dışında Karekök Matematik 0 önerebilirim. Gerisini çok elleme çünkü daha çok yolun var. Ama Rutin Olmayan Problemler kitabı çözebilirsin. Onun için bir bilgi gerekmiyor. Ve TYT matematikte oldukça işine yarar. Karekök, Endemik veya Apotemi Problemler kitabını öneririm.

Antrenmanlarla Matematik öneririm. En temel ve basit kaynaklardan biridir. Onun dışında Karekök Matematik 0 önerebilirim. Gerisini çok elleme çünkü daha çok yolun var. Ama Rutin Olmayan Problemler kitabı çözebilirsin. Onun için bir bilgi gerekmiyor. Ve TYT matematikte oldukça işine yarar. Karekök, Endemik veya Apotemi Problemler kitabını öneririm.
Temel matematik kitabı var bir tane bitmek üzere bir daha çözmek zaman kaybı olur diye düşünüyorum. Benim hocam nasıldır? İlyas hoca'nın konu anlatımını beğeniyorum.

Temel matematik kitabı var bir tane bitmek üzere bir daha çözmek zaman kaybı olur diye düşünüyorum. Benim hocam nasıldır? İlyas hoca'nın konu anlatımını beğeniyorum.
İlyas hoca 12.sınıf konu anlatımını biliyorum, güzeldir kullanabilirsin. 3 sene önce kullanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı