9. sınıf İngilizce kanal önerisi

Daha fazla  
Herkese merhaba 4 Mart'ta bir ingilice sınavım var da tekrar için herhangi bir kanal daha bulamadım. Sınavım da çıkacak konuları aşağıya bırakacağım bu konular üzerinde bir kanal önerisi veya konular üstünden link atabilirseniz çok sevinirim herkese iyi akşamlar şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• IMG-20210224-WA0185.jpg
    IMG-20210224-WA0185.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 328
Herkese merhaba 4 Mart'ta bir ingilice sınavım var da tekrar için herhangi bir kanal daha bulamadım. Sınavım da çıkacak konuları aşağıya bırakacağım bu konular üzerinde bir kanal önerisi veya konular üstünden link atabilirseniz çok sevinirim herkese iyi akşamlar şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Dostum, emin değilim fakat Benim Hocam kanalının ders anlatımlarını beğeniyorum genel olarak. Eğer onlarda 9. sınıf kampı gibi bir şey varsa bakınabilirsin. Sınavdan sonra, Cambridge Grammar In Use kitabını şiddetle tavsiye ederim gramer konuları için. Sağlam bir kaynak kesinlikle.

Daha uygun fiyatlı bulunamaz mı? Bulunabilir. 2. el falan da bakabilirsin.

Dostum, emin değilim fakat benim hocam kanalının ders anlatımlarını beğeniyorum genel olarak. Eğer onlarda 9. sınıf kampı gibi bir şey varsa bakınabilirsin. Sınavdan sonra, cambridge grammar ın use kitabını şiddetle tavsiye ederim gramer konuları için. Sağlam bir kaynak kesinlikle.

Daha uygun fiyatlı bulunamaz mı? Bulunabilir. 2. el falan da bakabilirsin.

Önerin ve zamanını ayırdığın için çok teşekkür ederim dediklerine dikkat edeceğim.

Önerin ve zamanını ayırdığın için çok teşekkür ederim dediklerine dikkat edeceğim.
Bu arada, EBA platformunda derslerin videolu anlatımları var. İlgili konulara ait kısımları izlemeni şiddetle tavsiye ederim. Gayet kaliteli anlatıyor öğretmenlerimiz, ellerine sağlık. Fizikte çözemediğim pek çok problemi oranın yardımıyla hallettim. Buna ek olarak, OGM Materyal'de etkileşimli kitaplar var ünite ünite. Oraya bakınıp etkileşimli kitaptan da alıştırmaları yapabilirsin. Kesinlikle fayda sağlayacaktır. Sınavında başarılar dilerim. Umarım, yabancı dil konusunu keyif ala ala çözersin. :)

Bu arada, EBA platformunda derslerin videolu anlatımları var. İlgili konulara ait kısımları izlemeni şiddetle tavsiye ederim. Gayet kaliteli anlatıyor öğretmenlerimiz, ellerine sağlık. Fizikte çözemediğim pek çok problemi oranın yardımıyla hallettim. Buna ek olarak, ogm Materyal'de etkileşimli kitaplar var ünite ünite. Oraya bakınıp etkileşimli kitaptan da alıştırmaları yapabilirsin. Kesinlikle fayda sağlayacaktır. Sınavında başarılar dilerim. Umarım, yabancı dil konusunu keyif ala ala çözersin. :)

Umarım öyle olur EBA'da biraz bakındım fakat EBA da pek İngilizce konu anlatımı yok.

Umarım öyle olur EBA'da biraz bakındım fakat EBA da pek İngilizce konu anlatımı yok.
Bazı derslerin konularında eksiklikler var. Umarım farkındadırlar, işe yarıyor çünkü orası. Devlet kitabıyla zaman harcamanı tavsiye etmem, fazlasıyla karışık. Öğretmeninin göndermiş olduğu fotokopi fotoğrafları, sorular vesaire varsa oralarda alıştırma yap tekrar tekrar. Belirli bir süre sonra kullanımlar hem kulağına, hem aklına kazınıyor. Yabancı dilde istikrar çok tekrarla kazanılıyor.

Geri
Yukarı