Çözüldü 9.sınıf lise nakilleri ne zaman yapılıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erenaras

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2022-2023 9.sınıf lise nakilleri ne zaman başlayacak? Bu sene 9.sınıfa gideceğim ve lise nakli yapacağım. Okullar açıldığında mı yapılıyor yoksa açılmadan önce de mi yapılabiliyor? Okullar 12 Eylül'de açılıyor.

Çözüm
Nakiller başladı şu an hocam. Annemin dediğine göre Eylül'den Ekim'e kadar her hafta nakil süreci olacak. Sonra ayda 1 olacak şekilde. En son olarak 2. dönemde tekrardan her hafta nakil şeklinde 4 hafta olacakmış.
Nakiller başladı şu an hocam. Annemin dediğine göre Eylül'den Ekim'e kadar her hafta nakil süreci olacak. Sonra ayda 1 olacak şekilde. En son olarak 2. dönemde tekrardan her hafta nakil şeklinde 4 hafta olacakmış.

Çözüm
Daha demin nakil başvurusu yaptım. e-Devlet'ten yapabilirsiniz.

Nakiller başladı şu an hocam. Annemin dediğine göre eylül'den Ekim'e kadar her hafta nakil süreci olacak. Sonra ayda 1 olacak şekilde. En son olarak 2. dönemde tekrardan her hafta nakil şeklinde 4 hafta olacakmış.

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için kafam çok karışık idi.

Daha demin nakil başvurusu yaptım. e-Devlet'ten yapabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Nakiller başladı şu an hocam. Annemin dediğine göre eylül'den Ekim'e kadar her hafta nakil süreci olacak. Sonra ayda 1 olacak şekilde. En son olarak 2. dönemde tekrardan her hafta nakil şeklinde 4 hafta olacakmış.

Hocam bir de bir şey soracaktım lise nakli yaparken kaç tane tercih edebiliyoruz mesleki teknik Anadolu lisesinden Anadolu lisesine geçeceğim ve tercih yaptığımızda tercihimiz onaylanmadığında kayıt olduğumuz okulda aynen devam ediyoruz değil mi boşta kalma falan var mı?

Son düzenleme:
Hocam bir de bir şey soracaktım lise nakli yaparken kaç tane tercih edebiliyoruz mesleki teknik Anadolu lisesinden Anadolu lisesine geçeceğim ve tercih yaptığımızda tercihimiz onaylanmadığında kayıt olduğumuz okulda aynen devam ediyoruz değil mi boşta kalma falan var mı?

Boşta kalma ihtimali yok hocam, aynen devam ediyorsunuz. Ben denemedim ama tek seferde sadece bir okula başvurabiliyorsunuz diye biliyorum.

Boşta kalma ihtimali yok hocam, aynen devam ediyorsunuz. Ben denemedim ama tek seferde sadece bir okula başvurabiliyorsunuz diye biliyorum.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

Ya kusura bakmayın size aklımda kalan son sorum olacaktı diyelim Anadolu lisesine nakil oldum sorumluluk sınavları falan diyorlar çıkar mı acaba -okul açılmadan nakil yapmayı düşünüyorum.

Ya kusura bakmayın size aklımda kalan son sorum olacaktı diyelim Anadolu lisesine nakil oldum sorumluluk sınavları falan diyorlar çıkar mı acaba -okul açılmadan nakil yapmayı düşünüyorum.

Benim bildiğim öyle bir şey yok hocam. Ama emin olmak istiyorsanız @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam biliyordur, yardımcı olur.

Evet bir seferde tek tercih yapılıyor ama tabi boşluk varsa.yoksa zaten başvuru kabul edilmiyor.benim istediğim okulda yok malesef.bende bundan sonraki haftalarda okul açılınca fln boşluk olurmu diye bekliyorum

Boşta kalma ihtimali yok hocam, aynen devam ediyorsunuz. Ben denemedim ama tek seferde sadece bir okula başvurabiliyorsunuz diye biliyorum

Hocam birazdan nakil vereceğim vermeden önce mesela Anadolu lisesine nakil verdim diyelim nakil 1 hafta veya 3 gün gibi bir sürede açıklanıyor kabul olmadı diyelim tekrardan nakil verebiliyor muyum yoksa bekleme süresi var mı yoksa tek seferlik bir işlemmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı