9. sınıf not ortalaması

ragnaros99

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle Türkiye'nin en iyi fen liselerinden birine gidiyorum ancak ortalamalarımın çoğu sınıf ortalamasının altında. 94-95-96 arası bir ortalama bekliyorum OBP'nin sınava etkisi ile kaygılanıyorum açıkçası çünkü benim gibi hedefleri olan öğrencilerin çoğu daha yüksek ortalamalar yapıyor.(benim hedefimin ilk 1000 olduğunu belirteyim.) Bu arada ben hedefleri yüksek olan biri olduğum için bu soruyu sormak istedim ortalamamın çok düşük olmadığını biliyorum amacım kesinlikle bir başkasını aşağılamak veya ego tatmin etmek değil.

Bu sorduğun çok değişken bir durum ama ilk binde bana kalırsa 96 gibi bir obp 200-300 kişiden fazla geri atmaz. Yani bu durumda sen hedefini ilk 500 e çek bence. En azından tyt için böyle düşünüyorum.

Bu sorduğun çok değişken bir durum ama ilk binde bana kalırsa 96 gibi bir OBP 200-300 kişiden fazla geri atmaz. Yani bu durumda sen hedefini ilk 500'e çek bence. En azından TYT için böyle düşünüyorum.

Boğaziçi endüstri mühendisliği 1600 ile kapatılmış benim hedefim orası diğer seneler 99-98 ortalama getirsem OBP nasıl olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı