9.sınıf okula gitmeyip 15 dersten sorumlu gözükmek

Hocam 3 sene içerisinde zorlama olmadan kendimi hazır hissettiğim zamanmı girebiliyorum yoksa normal sınav gibi vakti geldiğinde girmek zorunda mıyım?

@LnCazYapma

dediği gibi 3 sınav oluyor sadece gir ve geçer not almaya çalış hocalarınla sürekli iletişimde ol ve hocalarında insaflı kişilerse zaten sana 10 soruluk bir yazılıda 5'ini söyler ve geçirtir. Umarım en kısa sürede çözersin.

Bazı nedenlerden dolayı 9. sınıftayken tüm sene okula gidemedim. Konuları bilmiyorum, e-okula girdiğimde 15 dersten sorumlu gözüküyorum ne anlama geldiğini bilmiyorum, ne yapacağıma dair en ufak fikrim yok. 9.sınıf konuları 10 11 12. sınıfların konularıyla bağlantılı. Kafam çok karışık eğitim hayatım bitti mi? Açık liseye geçme kapanmış bir fikre ihtiyacım var.
he son öneriyi vereyim. Sorumluluk sınavlarına çalışıcam diye gidip diğer senelerde derslerden sorumlu kalma sınavdan önce onlara da bir göz gezdir.

Cevap yazan herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün okulda kaybettiğim "yapabilirim" hissi geri geldi, anladığım kadarıyla 4 saat çalışıyorsam 8'e çıkarmam gerekecek 10 ve 9. sınıf konuları şeklinde. Hocalarla konuşacağım umarım başarabilirim bir sorun çıkmaz tekrardan cevap yazan herkese teşekkürler.

Cevap yazan herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün okulda kaybettiğim "yapabilirim" hissi geri geldi, anladığım kadarıyla 4 saat çalışıyorsam 8'e çıkarmam gerekecek 10 ve 9. sınıf konuları şeklinde. Hocalarla konuşacağım umarım başarabilirim bir sorun çıkmaz tekrardan cevap yazan herkese teşekkürler.
Kendim okul değişikliği yaptığım için 4 tane sınavım vardı sorumluluk sınavı,hepsini tek seferde geçtim zaten çok zor sormuyorlar genellikle çok kolay oluyor,bu dediklerim senin ders çalışmana engel olmasın ama halledersin Allahın izniyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı