9. Sınıflar İçin Okula Alışma Evresinde Önerileriniz nedir ?

Battleship353

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir / Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Şu an Öğrenciyim ama Yazılım Mühendisi
Bu sene Liseye başlıyorum Okuyacağım lise Anadolu sağlık meslek lisesi . 9. sınıfların okula alışma evresinde herhangi bir sıkıntı yaşamak istemediğimden önerilerinizi almak istiyorum .

Bizim zamanımda sınıfta ilk günlerde birbirine diklenenler çok olurdu. Birde meslek lisesiydi bizimki :D En fazla 1 ay içinde can çatlasa 2 ay içinde her kez birbiri normal konuşmaya başlar. Sonraki 1 ay içinde de kanka olmaya başlarsınız.Sonrasında normal hayata dönersiniz. :)

Kızlarla ve erkeklerle kaynaşmaya çalış. Ama çok da kaynaşma. Sert ol ve tek başına da takılabilecek biri ol. Güveneceğin adamları iyi seç. Kızlara fazla takılma.

Aşırı hareketler gösterme, benim gibi başta komiklikler yapmaya çalışıp lise hayatını karartma yeter. :p Azıcık zekan (İnekliği kastetmiyorum) veya karizman varsa ve bunu ortamda gösterebiliyorsan çevren seni el üstünde tutar. :)

Sınıf İçerisinde İlk Gün Ağırbaşlı ol öyle herkese eyvallah etme sonra ileriki zamanlarda çok fazla tepene çıkarlar bide 12 ve 11. sınıflardan uzak dur :D

Kar yağarsa sakın üst sınıflara kartopu atma. Birisi cama çıkıp "Atın la-" diye kaldı bende elimdekini hemen attım. Kafasına denk geldi, arkadaşlarıyla beni buldu. Sınıfa aldılar ben harbiden dövecekler sanmıştım. Tüm sınıf (kızlar dahil) tebrik etti falan. Sonra müdür girdi içeri. Benim arkadaşlarım işi ciddiye almışlar ve müdüre söylemişler. "Yok hocam bir şey olmadı" desem de çocukları azarladı. Sonra derse girdim falan. Ama sen bunu sakın yapma. Ben bir daha olsa yapmam.

Dostum kızlar şart. Benim okulumun %70'i kız olduğu için ister istemez konuşuyorsun. Ama kızlardan çok uzak durma. Gerektiğinde konuşabilecek seviyede samimi ol.

Sağlık Meslek Lisesi kızları taş.(%70 'lik dilimin %50 gibi bir dilimi taş kızların :D ) Genellikle okulun %70 gibi bir dilimi kız :D İster istemez konuşursun :D İlk gün sınıfa moonwalk yaparak gir :D (Sakın deneme ha! İşin şakası bu :D )

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı