9. sınıfta 35 ortalama ile kalınır mı?

Bazen hocalar konuyu eviriyor, çeviriyor, ama konunun özü yok. Bir kere böyle bir hocaya denk gelmiştim, Allah kimseye vermesin, hocam diyorum hani konuyu anlamadım, git internetten video izle diyordu. Bir akıllı kendisiydi ya :D
En son hoca geometri anlatiyordu ee uuu yapti rehber matematik açti gerçekten hocaya çok sinirlenmiştim. Hoca ders anlatmiyor bildiğinniz

Herneyse önerdiğiniz herşey için teşekkür ederim 1hafta sonra sonuçlari ve nasil geçtiğini anlatan bir mesaj yazarim kendinize dikkat edin :) ve öneriliniz için teşekkür ederim
Kalırsın 2 kelime.
Ama not ta ekledim onada bakabilirsiniz

2. sinavlar başlıyor ve kalmak istemiyorum ne yapmaliyim? Ders kitaplari vb şeyler sevmiyorum çoğu kişi oyun oynarken arkada tonguç aç diyor denemek istiyorum ama mantiksiz geliyor. Ne yapmaliyim? Mesleki ve teknik Anadolu'ya gidiyorum.

Cevap belli calışacaksın veya kopya çekeceksin 😃

2. sinavlar başlıyor ve kalmak istemiyorum ne yapmaliyim? Ders kitaplari vb şeyler sevmiyorum çoğu kişi oyun oynarken arkada tonguç aç diyor denemek istiyorum ama mantiksiz geliyor. Ne yapmaliyim? Mesleki ve teknik Anadolu'ya gidiyorum.

37 üstü ortalaman olursa geçiyorsun. Sözlülerle falan geçersin. Ama 2 sınavlardan da yüksek almaya bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı