9. sınıfta 35 ortalama ile kalınır mı?

Geçmek için 50 ortalamanın üstünde olmalısınız galiba. Son hafta bu, kendinizi tamamen derslere verin. Günde 2-3 saat düzenli bir şekilde çalışın ve telefona falan bakmayın ders sırasında. 70 ortalama yapar iseniz 2. sınavlarda kalmazsınız.

Selam durum güncelemesi yapmam lazım sınavları oldum ve şu an ortalmam 47 hala sözlüleri vermediler bir tek fizikten ve matematikten kalıyorum onu da 11. ya da 12.sınıfta vermeyi düşünüyorum. yardım eden herkeze teşekkürler

Selam durum güncelemesi yapmam lazım sınavları oldum ve şu an ortalmam 47 hala sözlüleri vermediler bir tek fizikten ve matematikten kalıyorum onu da 11. ya da 12.sınıfta vermeyi düşünüyorum. Yardım eden herkese teşekkürler.

Hocam sorumluluğa gerek yok ki? Yıl sonu ortalaman 50 üstü. Edebiyatta 50 üstüyse sorumluluk olmaz. Ancak edebiyat 50 altında ise bir tek ondan sorumlu geçersin. Bu da benden güzel bir haber olsun.

Ayrıca.

Hocam sorumluluğa gerek yok ki? Yıl sonu ortalaman 50 üstü. Edebiyatta 50 üstüyse sorumluluk olmaz. Ancak edebiyat 50 altında ise bir tek ondan sorumlu geçersin. Bu da benden güzel bir haber olsun.

İlk ortalmam 63 şu anki 47 daha sözlüler yok matematik 9 ortalama (2.sınav girilmedi) fizik 22 ortalama (sözlü yok) yüksek ihtimal onlardan kalacağım onlarda sorumlu geçerim onu da 11. ya da 12.sınıfta veririm diye düşünyorum.

Ayrıca.

İlk ortalmam 63 şu anki 47 daha sözlüler yok matematik 9 ortalama (2.sınav girilmedi) fizik 22 ortalama (sözlü yok) yüksek ihtimal onlardan kalacağım onlarda sorumlu geçerim onu da 11. ya da 12.sınıfta veririm diye düşünyorum.

İşte genel ortalama 50 üstü olursa diğer derslerden geçmiş sayılıyorsun :D

Matematikten 9 mu aldın? İlk sınavından.

Aynen
İkinci sinav belli değildi en son bir kontrol etmem lazım

**Düzeltme matematik ortalamam 12.5
İlk sınav 5 ikici sınav 20 sözlü daha yok proje notu vermedi daha matematikten proje almıştım
Düzeltme: Sadece fizikten kalıyorum ortalamam 59.64

Son düzenleme:

Geri
Yukarı