Çözüldü 9. sınıfta bölüm dersinden kalınırsa ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AslanOnline

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 9. sınıf öğrencisiyim. Şu anda bölüm dersi görüyorum. İlk dönem genel ortalamam 68.90'dı elektrik ortalamam ise 63 ilk dönem elektrik gördüm. Şimdi 2. döneme geçtik elektronik görüyorum hoca çok zorluyor. Elektronikten kalırsam ne olur diye dönemin başından beri düşünüyorum aşırı derecede sınıfta kalmaktan korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Baraj ders mi? Eğer baraj ders ise sorumlu olarak geçersiniz ilgili dersin ortalamasının sene sonunda 50 altının düşmesi durumunda.

Dosya Ekleri

• 4B2B17FC-6B39-4DE0-B427-B5474E5E8A85.jpeg
    4B2B17FC-6B39-4DE0-B427-B5474E5E8A85.jpeg
    18 KB · Görüntüleme: 87
Baraj ders mi? Eğer baraj ders ise sorumlu olarak geçersiniz ilgili dersin ortalamasının sene sonunda 50 altının düşmesi durumunda.
Sorumlu olarak geçmeniz durumunda da sorumluluk sınavına girersiniz bir sefer 50 puan alana kadar. Başaramamanız durumunda mezuniyetinize kadar sorumluluk sınavına girersiniz. Mezuniyetiniz geldiğinde de eğer ki hâlâ o ders duruyorsa liseden mezun olamıyorsun.

Baraj ise ne olur

Sorumlu olarak geçmeniz durumunda da sorumluluk sınavına girersiniz bir sefer 50 puan alana kadar. Başaramamanız durumunda mezuniyetinize kadar sorumluluk sınavına girersiniz. Mezuniyetiniz geldiğinde de eğer ki hâlâ o ders duruyorsa liseden mezun olamıyorsun.
1.Baraj dersmiş arkadaşım dedi o zaman sorumluluğa giriyorum değilmi
2.benim kuzenim bölümümuz aynı o da bu dersten kaldı bölümde olan bu dersten lise sonu bitirdi hala sorumluluğa gidiyor bendemi aynı sekilde olucam

Yeni konular

Geri
Yukarı