9. sınıfta edebiyattan sorumlu geçtim, sorumluluk sınavında kalırsam ne olur?

Albatheusxd

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Streamer/Gamer
9.sınıf'ta edebiyattan sorumlu geçtim, sürpriz bir şekilde ayın 13'ünde sorumluluk sınavı oldugu bilgisini aldım. 10.sınıfa yeni geçtim. Kalbim durmak üzere. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Bu sınıfta kalırsam sınıfta mı kalacağım? Tekrar girebiliyor muyum?

Korkudan öleceğim.

Sorumluluk sınavı tarihleri var yılda 2 defa yapılıyor diye biliyorum kalsan bile bir sonrakine girersin 12. sınıfa kadar girebiliyorsun korkma o yüzden.

9.sınıf'ta edebiyattan sorumlu geçtim, sürpriz bir şekilde ayın 13'ünde sorumluluk sınavı oldugu bilgisini aldım. Kalbim durmak üzere. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Bu sınıfta kalırsam sınıfta mı kalacağım? Tekrar girebiliyor muyum?

Korkudan öleceğim.

Geçemezsen yine sorumlu olursun bu sefer bir sonraki seneye girersin, sorumlu olduğun dersi vermezsen diploma alamazsın ve sınıf ortalaman 50'nin altı değilse kalmazsın.

Bende 10.sınıfa bu sene başlıyorum.Ben kalmadım ama heralde 12.sınıfa kadar şansımız var :)

Geçemezsen yine sorumlu olursun bu sefer bir sonraki seneye girersin, sorumlu olduğun dersi vermezsen diploma alamazsın ve sınıf ortalaman 50'nin altı değilse kalmazsın.
yani bu sene tekrar geçemezsem sınıfta kalmıyorum değilmi 12'ye kadar?

9. sınıftan sorarlar. 10'da kalırsan 10. sınıftan sorarlar.
bunu geçemeden 10'dada kalsam nolcak peki :D

Geri
Yukarı