9. sınıfta kalır mıyım?

50 ustu ortalamam 3 dersten kalacağım sanirim hiçbir sknti cikmaz değilmi bir de ilerdeki siniflarda karsima cikmaz değil mi kafam karmakarışık kitlik var anlamıyorum.

Dostum. Sen sadece edebiyattan kalmamaya çalış ve ortalaman 50 altında olmasın. Yıl sonu e-Okul'a gir sorumluluk bilgileri kısmında eğer girmen gerekiyorsa hangi derslerin sınavına gireceğin yazar.

Dostum. Sen sadece edebiyattan kalmamaya çalış ve ortalaman 50 altında olmasın. Yıl sonu e-Okul'a gir sorumluluk bilgileri kısmında eğer girmen gerekiyorsa hangi derslerin sınavına gireceğin yazar.
Edebiyatim asiri iyi 2. Sinavina girdim en az 60 alicam sozluden gectim defterim full derse katilimim az sadece

Lisede kalmak başarı gerektirir artık. Aşırı kötü bir öğrenci olmadığın sürece hiçbir hoca seni bırakmaz. Hocalarla aranı iyi tut. :) edebiyat ortalaman 50 altı olsa bile sorumlu geçersin. Sözlülerle birlikte genel ortalamayı da 50 altına indirmen zor olur.

Şimdiden kalmayı düşünme daha ikinci dönem var sen nasıl toplarımı düşün daha verilecek notların var vs. yolun başındasın daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı