9. sınıfta kalma korkum var

Çok komiksin sen. Arkadaşın bir sorunu var. Aşağılıyorsun şu an.

Cidden böyle insanlar birde komik sanıyorlar kendilerini ona üzülüyorum.

Gayette normaldir yani 9'da kalmak. Ekşi'ye bakarsanız anlarsınız, özellikle uzaktan eğitimde. Çok komik bir üye sanırım, çok güldüm.. (!)

Korkmana gerek yok, en kötü sözlüden kurtarırsın. O da olmazsa sorumlu geçersin, sonra halledersin o dersi.
12. Sınıf öğrencisi olarak söylüyorum 9. Sınıf abartıldığı kadar zor değil.

Ortaokulda yazılılardan kolayca yüksek aldıktan sonra lisenin böyle olmadığını görünce herkesin yaşadığı şoku yaşıyorsunuz. Gayet normal bir durum. Ben şuan tıp öğrencisiyim, teogda ikinci sınavı full yapmıştım. Ama lisede almadığım not kalmadı. 40 50 aldığım çok oldu yazılılardan. Başta böyle notlar normaldir. Kimseyi sınıfta bırakmazlar kolay kolay. Kendinizi strese sokmadan derslerinize çalışmaya devam edin

9. sınıf başta çok zor oluyor. Şimdi daha fazla çünkü LGS'den çıkmış öğrenciler. 4 ay boyunca kalem kıpırdatmıyorlar.

9. sınıfa geçince dersler fazla konu fazla yazılılar geliyor. Canlı derslere girmemek falan.
Sonucunda ilk yazılıların 50-60 gelmesi. Sonucunda sınıfta kalma korkusu.

9. sınıfım.

9. sınıf başta çok zor oluyor. Şimdi daha fazla çünkü LGS'den çıkmış öğrenciler. 4 ay boyunca kalem kıpırdatmıyorlar.

9. sınıfa geçince dersler fazla konu fazla yazılılar geliyor. Canlı derslere girmemek falan.
Sonucunda ilk yazılıların 50-60 gelmesi. Sonucunda sınıfta kalma korkusu.

9. sınıfım.

Bütün canlı derslere girdim ama çok büyük korkularım var. Hocalar da LGS puanımızı önemsiz sayıyorlar moralimizi bozuyor bu. 1 yıl boyunca uğraştığımız şeyin hiçe sayılması.

Yeni konular

Geri
Yukarı