9. sınıfta kalmak

uıop

Hectopat
9. sınıfta Anadolu lisesinde kaldım. Mesleğe geçmeyi düşünüyorum. Bilişim alanımda bilgim var. Sizce ne yapmalıyım? Bildiğiniz kolay bölüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıfta Anadolu lisesinde kaldım. Mesleğe geçmeyi düşünüyorum. Bilişim alanımda bilgim var. Sizce ne yapmalıyım? Bildiğiniz kolay bölüm var mı?
9. sınıfta kalmak? Hala idrak edemiyorum. Hocam şansımı deneyeceğim diyorsanız devam edin fakat 2. kere de kalırsanız okuldan atılıyorsunuz bilginiz olsun.

Bende bilişim bölümünde okuyorum ve en zor bölüm meslek lisesindeki. En çok da programlama. Keşke okulun başında geçseydin. Şimdi en baştan öğrenmek var hadi bilgisayar parçalarını öğrenirsinde tasarım ve programlama çok zor olur.

9. sınıfın bilgilerinin yarısı ortaokuldan aldığınız temel bilgiler hocam nasıl kaldınız😬
Bence örgün eğitim ile hiç uğraşmayın açığa geçip hayatınızı kazamaya çalışın. Ama yıkılan, pes etmem diyorsan geç denir tabii.

9. sınıfın bilgilerinin yarısı ortaokuldan aldığınız temel bilgiler hocam nasıl kaldınız😬
Bence örgün eğitim ile hiç uğraşmayın açığa geçip hayatınızı kazamaya çalışın. Ama yıkılan, pes etmem diyorsan geç denir tabii.
hocam 2021 yılı korona 8. sınıf temeli 0 hiç direk geçirmişlerdi

Yeni konular

Geri
Yukarı