9. sınıfta kalmak

courier 6

Hectopat
Daha fazla  
9. sınıf öğrencisiyim ilk dönem ortalamam 60 idi. Fakat edebiyattan 46 ortalama ile kalmıştım. Tabi 2. dönem virüs dolayısıyla sınavlara giremedim. 1 hafta sonra edebiyattan kaldığım için sınava gireceğim. Sınavdan en az kaç almam lazım veya sınıfta kalma olasılığım ne? Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Eğitim sistemi kötü abii bak Finlandiya’ya. Zaten okusak da bir şey olamayacağız. No respect yuh* peace(!). Şaka amaçlı yazılmıştır yine tepki yemeyeyim de dostum sana da bir lafım yok yanlış anlama ben böyle takılmayı seviyorum sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıf öğrencisiyim ilk dönem ortalamam 60 idi. Fakat edebiyattan 46 ortalama ile kalmıştım. Tabi 2. dönem virüs dolayısıyla sınavlara giremedim. 1 hafta sonra edebiyattan kaldığım için sınava gireceğim. Sınavdan en az kaç almam lazım veya sınıfta kalma olasılığım ne? Yardımcı olabilecek var mıdır acaba?
Şahsen ben derslerime çalışmayan birisiyim.
Fakat 9.sınıfta edebiyatın kilit nokta olduğunu bildiğimden baya çalıştım. Senin için üzgünün. Yapıcak tek şey birdahakine iyi çalışmak. Ayrıca meslek lisesine gitmeni tercih ederim. Daha kolay 😉 ortamı sıkıntı ama.

Eğitim sistemi kötü abii bak Finlandiya’ya. Zaten okusak da bir şey olamayacağız. No respect yuh* peace(!). Şaka amaçlı yazılmıştır yine tepki yemeyeyim de dostum sana da bir lafım yok yanlış anlama ben böyle takılmayı seviyorum sadece.

Yanlış anlamam tabii ki de :) farklı bir bakış açısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karne ortalamanız 60 ise geçersiniz fakat sorumlu olarak geçti yazar karnede. Edebiyat dersinden kalırsanız sorumluluk sınavları denilen her sene yapılan sınavlara girmeniz gerekir. Liseden mezun olmadan önce sorumluluk sınavından 50 almanız gerekir alamazsanız diploma alamazsınız ve mezun olamazsınız sonraki sınav tarihlerini bekleyip sınavdan 50 alarak diplomanızı alabilirsiniz..Sorumluluk sınavına her sene girebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı