Rehber Lisede sınıf geçme

Meslek öğrencisiyim 1.dönem 55 2.dönem 54 ortalamam var kaldığım dersler şunlar matematik kimya fizik ve bir tane meslek dersi sınıf geçmede bir sorun yaratır mı? Şu anki duruma göre matematik ve meslek dersinin sorumluluğu olacak seneye.
Yılsonu ortalaman 50 ve üstü kapsamında olduğu için baraj dersin varsa onun haricinde hepsini sorumlu olmayacak şekilde geçersin. ❤️

Kaldığın meslek dersi, senin baraj dersinse ondan sorumlu olacaksın dediğin gibi. Matematik konusundaysa baraj ders değil diye biliyorum normalde ama meslek liselerinden belki farklılar olabilir. 🤔

Meslek dersi ve edebiyat baraj ders sadece.

Meslek öğrencisiyim 1.dönem 55 2.dönem 54 ortalamam var kaldığım dersler şunlar matematik kimya fizik ve bir tane meslek dersi sınıf geçmede bir sorun yaratır mı? Şu anki duruma göre matematik ve meslek dersinin sorumluluğu olacak seneye.
O zaman yalnızca meslek dersinden sorumlu olacak şekilde geçiyorsun sınıfı. ❤️

Hocam ortaokulluyum 5 gün özürsüz var belge alır mıyım?
İlköğretimde o kural yoktu diye hatırlıyorum. Yani alabilirsin. ❤️

@Aurora1 Hocam diyelim sayısal seçtim
Sınavda,
Matematik
Geometri
Fizik
Kimya
Biyoloji
Derslerinde mi sorumlu olacağım?

Özürsüz devamsızlığım tam 10 şu an da kalmıyorum değil mi sınıfta?
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam siz iyisiniz bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam kalmanız için özürsüz devamsızlık 10,5 olmalı bu arada özürlü ile özürsüz toplamı 30'u geçerse kalırsınız

Son düzenleme:
@Aurora1 hocam diyelim sayısal seçtim.
Sınavda,
Matematik.
Geometri.
Fizik.
Kimya.
Biyoloji.
Derslerinde mi sorumlu olacağım?

Hocam kalmanız için özürsüz devamsızlık 10,5 olmalı bu arada özürlü ile özürsüz toplamı 30'u geçerse kalırsınız.

Teşekkürler hocam devamsızlık toplam 30 değil ama gene de gidip sildirtsem mi diye düşünüyorum riske girmemek adına.

Yeni konular

Geri
Yukarı