9. sınıfta matematikten kalmak

Benim ortalamam her türlü 50 üzerinde kalır zaten yani 9 da matematikte kalırsam 10.sınıfta sınavamı gireceğim? şuan için teşekkür almak önemli drğil hoca 25 girince endişelendim
Matematik dersinden kalırsan sınava girmeyeceksin tekrar kardeşim. Sınıfı geçmen yeterli. Sorumluluk mevzusu sadece Türk Dili ve Edebiyatı dersi için geçerli.

Arkadaşlar lütfen bu konuda bilgisi olan biri cevaplayabilir mi sorum şu.

Ben 9.sinifim 12.sinif dahil matematikten kalirsam yani 50 altı ortalamam olursa ne tür sikintilar olur veya mezun olabilir miyim?

Arkadaşlar lütfen bu konuda bilgisi olan biri cevaplayabilir mi sorum şu.

Ben 9.sinifim 12.sinif dahil matematikten kalirsam yani 50 altı ortalamam olursa ne tür sikintilar olur veya mezun olabilir miyim?

Merhabalar kardeşim konunun sahibi benim üzerinden 2 yıl geçti ve 12 olacağım sana olayı şöyle anlatayım ders ortalaman 50'nin altındaysa hangi ders olsun seneye onun sorumluluk sınavına giriyorsun bazen hocalar cevapları veriyor ama her hoca değil nadiren bir sene sonra 10.sınıfta olan sorumlululk sınavını geçemessen 11.sınıfta var onu da geçemezsen 12.sınıfta var eğer ki onu da geçemezsen diplomanı vermiyorlar kısacası komple tekrar ediyorsun sınıfı.

Merhabalar kardeşim konunun sahibi benim üzerinden 2 yıl geçti ve 12 olacağım sana olayı şöyle anlatayım ders ortalaman 50'nin altındaysa hangi ders olsun seneye onun sorumluluk sınavına giriyorsun bazen hocalar cevapları veriyor ama her hoca değil nadiren bir sene sonra 10.sınıfta olan sorumlululk sınavını geçemessen 11.sınıfta var onu da geçemezsen 12.sınıfta var eğer ki onu da geçemezsen diplomanı vermiyorlar kısacası komple tekrar ediyorsun sınıfı.
Sagol

Türk dili ve edebiyatı dersini geçersen sıkıntı çıkmaz. Türk dili ve edebiyatı dersinden kalırsan ama ortalaman yeterse sorumlu olarak geçiyorsun yani bir sonraki yıl sınava girmen gerekiyor eğer o sınavıda geçemezsen diploma alamıyorsun. Bende 9-10'da matematikten kaldım. 11. sınıfın ilk döneminde geçtim bakalım ikinci dönem geçebilecek miyim?

9 10'da kaldın onların sınavına girdin mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı