90.000 TL sistem önerisi

Bütçe
80.000 - 90.000 TL
Parçaları tek tek alacak 16 GB RAM yeterli mi 20BİN TL daha ekleyerek daha sağlam sistem alınabilir mi? Kendisi bir kere almak istiyor tam almak istiyor Quadro vs önermişler kendisine

Evet Quadro serisi alınabilir ama onlar bayağı pahalı bütçe yeter mi bilmiyorum.

Takılabilecek ekran kartının en iyisi mi bu ? Quadro Ekran Kartı önerilmiş abiye ama bilmiyorum

40 bin tl ekran kartı etse geri kalan 40 bin tl ile güzel sistem toplanamaz mı ?

Takılabilecek ekran kartının en iyisi mi bu? Quadro Ekran Kartı önerilmiş abiye ama bilmiyorum

40 bin TL ekran kartı etse geri kalan 40 bin TL ile güzel sistem toplanamaz mı?

77100TL tutuyor bu sistem.

Takılabilecek ekran kartının en iyisi mi bu ? Quadro Ekran Kartı önerilmiş abiye ama bilmiyorum

40 bin tl ekran kartı etse geri kalan 40 bin tl ile güzel sistem toplanamaz mı ?
Bende bu işin içindeyim sana tavsiyem eğer bir iş istasyonu alıyosan toplama alma yukarda attığım iş istasyonu sana çok uygun eğer kendin toplarsan Xeon işlemci bulman çok zor illa toplama yapıcam diyosan alacağın en iyi ekran kartların şunlar:

Son düzenleme:
Bende bu işin içindeyim sana tavsiyem eğer bir iş istasyonu alıyosan toplama alma yukarda attığım iş istasyonu sana çok uygun eğer kendin toplarsan Xeon işlemci bulman çok zor illa toplama yapıcam diyosan alacağın en iyi ekran kartların şunlar:
Teşekkür ederim yurdışından gelirken alacak eğer orada bulursa ve daha uygunsa bu ekran kartlarına uygun anakart işlemci ram vs de ekleme şansınız var mı teşekkürler

77100TL tutuyor bu sistem.
teşekkür ederim bundan iyisi olmaz zaten sanırım tam gelmiş fiyat kasa lazım değil kasa varmış ssd de m2 olsa sata ssd de 2 tb değil 1 tb olsa ek yapılacak yer olur mu acaba yükseltme şansı

Teşekkür ederim yurdışından gelirken alacak eğer orada bulursa ve daha uygunsa bu ekran kartlarına uygun anakart işlemci RAM vs de ekleme şansınız var mı teşekkürler

Teşekkür ederim bundan iyisi olmaz zaten sanırım tam gelmiş fiyat kasa lazım değil kasa varmış SSD de M.2 olsa SATA SSD de 2 TB değil 1 TB olsa ek yapılacak yer olur mu acaba yükseltme şansı

Dediğin gibi de alabilirsin SSD'yi fark etmez.

Teşekkür ederim yurdışından gelirken alacak eğer orada bulursa ve daha uygunsa bu ekran kartlarına uygun anakart işlemci ram vs de ekleme şansınız var mı teşekkürler

teşekkür ederim bundan iyisi olmaz zaten sanırım tam gelmiş fiyat kasa lazım değil kasa varmış ssd de m2 olsa sata ssd de 2 tb değil 1 tb olsa ek yapılacak yer olur mu acaba yükseltme şansı
Rica ederim bu arada yanlış seri atmışım ekran kartında başında A harfi olması çok şey değiştiriyor ona dikkat edin lütfen düzelttim şimdi.
Şimdi size tasarım için alabileceğiniz en iyi işlemcileri atacağım birazdan.

Rica ederim bu arada yanlış seri atmışım ekran kartında başında A harfi olması çok şey değiştiriyor ona dikkat edin lütfen düzelttim şimdi.
Şimdi size tasarım için alabileceğiniz en iyi işlemcileri atacağım birazdan.
Teşekkürler Autocad ve 3 boyutlu çizimler tasarım vs iş mimarlık

İşlemci için eğer bulabilirseniz kesinlikle Xeon serisi işlemciler daha iyi olur:
Intel Xeon W-1390P den daha iyi bir işlemci yok bu iş için.
Eğer Xeon bulamazsanız:
Ekran Kartı:
Ram için sunucu rami almaya gerek yok düşünüyorum bu yüzden:
Güç kaynağı:
Ana kart:
bütce uyarsa bu daha iyi olur:
SSD:

Anakartın ve ramin işlemciye göre değişeceğini unutmayın ben 12900ks işlemciye göre attım parçaları.

Son düzenleme:
İşlemci için eğer bulabilirseniz kesinlikle Xeon serisi işlemciler daha iyi olur:
Intel Xeon W-1390P den daha iyi bir işlemci yok bu iş için.
Eğer Xeon bulamazsanız:
Ekran Kartı:
Ram için sunucu rami almaya gerek yok düşünüyorum bu yüzden:
Güç kaynağı:
Ana kart:
bütce uyarsa bu daha iyi olur:
SSD:

Anakartın ve ramin işlemciye göre değişeceğini unutmayın ben 12900ks işlemciye göre attım parçaları.
Çok teşekkür ederim son karar buysa bunu atıyorum abiye

Geri
Yukarı