+90 850 701 56 30 numaralı telefondan mesaj dolandırıcı mı?

ata11980871

Centipat
+90 850 701 56 30 numaralı telefon tarafından bana "merhaba (bir soy isim benim değil) hoş geldiniz! Aktivasyon kodunuz: (4 haneli sayı) " diye bir mesaj geldi. Telefon numaramı bilmediğim bir yerde paylaşmadığıma eminim şikayet var sitesine baktığımda 3 kişi aynı şekilde mesaj almış kumar sitesiymiş ne yapmam lazım başım derde girer mi?

+90 850 701 56 30 numaralı telefon tarafından bana "merhaba (bir soy isim benim değil) hoş geldiniz! Aktivasyon kodunuz: (4 haneli sayı) " diye bir mesaj geldi. Telefon numaramı bilmediğim bir yerde paylaşmadığıma eminim şikayet var sitesine baktığımda 3 kişi aynı şekilde mesaj almış kumar sitesiymiş ne yapmam lazım başım derde girer mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu video iyi bir açıklama olacaktır böyle mesajlar cok var.

Bana gelen SMS'leri göremezler değil mi öyle bir sistem var mı?
1699737009554.png

Onlar genel olarak bot kafaya takmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı