90 Mbps ADSL Modem Tavsiyesi

Teknoblog

Hectopat
Merhaba, evimde şu anda Türk Telekom'dan telefon hattı üzerinden 90 Mbps ADSL internet hattım var. Son zamanlarda modemimle sorunlar yaşamaya başladım ve değiştirmek istiyorum. ASUS'un bu modelini beğendim: RT-AX82U | Ağ Ürünleri | ASUS Türkiye. Fakat incelediğimde bu modemin girişinin RJ45 (Ethernet) olduğunu gördüm. Benim hattım RJ11 (Telefon) girişi. ASUS'un bu modemini ADSL olarak mevcut hattımda kullanabilir miyim? Ve ya menzili iyi olan başka bir modem tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.

TürkNet destekliyorsa hattınız TürkNet'e geçin, hem 100Mbps veriyor hem de vereceği modem bayağı yüksek Mbps'leri destekliyor.
Ve ucuz.

Merhaba, evimde şu anda Türk Telekom'dan telefon hattı üzerinden 90 Mbps ADSL internet hattım var. Son zamanlarda modemimle sorunlar yaşamaya başladım ve değiştirmek istiyorum. ASUS'un bu modelini beğendim: RT-AX82U | Ağ Ürünleri | ASUS Türkiye. Fakat incelediğimde bu modemin girişinin RJ45 (ethernet) olduğunu gördüm. Benim hattım RJ11 (telefon) girişi. ASUS'un bu modemini ADSL olarak mevcut hattımda kullanabilir miyim? Ve ya menzili iyi olan başka bir modem tavsiye eder misiniz? Teşekkür ederim.

VDSL olmasın 16 Mbps üzeri VDSL olur.

Geri
Yukarı